CRM

system CRM InfoBiz - zintegrowane, modułowe oprogramowanie CRM

Narzędzia CRM wbudowane w system InfoBiz Server przeznaczone są do zarządzania relacjami z klientami. CRM (ang. Customer Relationship Management) jest to strategia biznesowa polegająca na doborze i zarządzaniu klientami w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Moduły InfoBiz Server łączą funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommercemarketingu internetowego i zarządzania projektami tworząc zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

System CRM wymaga wprowadzenia filozofii i kultury biznesu skierowanej na klienta, zapewniającej efektywność marketingu, sprzedaży i serwisu. Wprowadzenie mechanizmów CRM oznacza w praktyce porządek organizacyjny w kontaktach z klientami i prowadzi do zwiększenia sprzedaży i podniesienia jakości obsługi klientów.

Praca nad treścią serwisu i katalogiem produktów może być podzielona między rozproszoną grupą użytkowników, pracujących przez sieć internetową. Kontrolę dostępu do systemu zapewniają moduły CRM UŻYTKOWNICY i CRM GRUPY UŻYTKOWNIKÓW.

Zależnie od charakteru prowadzonej działalności, możesz określić w systemie interesujące Cię procedury obsługi klienta - np. rozmowy telefoniczne, oferty, zamówienia. Wszystkie informacje o dotychczasowych relacjach z klientami są łatwo dostępne i zintegrowane z obszarami eCommerce i marketingu internetowego. Moduł CRM DZIENNIK stanowi internetowe centrum komunikacji między Klientem i pracownikami firmy. W połączeniu z modułami CRM FORMULARZE i CRM OFERTOWANIE przyspiesza obsługę klienta.

InfoBiz Server łączy funkcjonalność, która ma na celu maksymalizowanie skuteczności i jakości obsługi wszystkich klientów - zarówno tych, którzy skorzystali z systemu zamówień i formularzy internetowych, jak i tych, którzy przysłali faks albo obsługiwani są telefonicznie.

Efektywne oprogramowanie CRM daje możliwość skutecznego zarządzania kontaktami z klientami oraz współpracy z partnerami firmy.

Moduły CRM systemu InfoBizServer

Nazwa Symbol Cena
InfoBiz - moduł CRM OFERTOWANIE

Moduł CRM OFERTOWANIE przeznaczony jest do masowego wystawiania ofert handlowych. Automatyzuje pracę działu ofertowania. Pozwala na półautomatyczne wystawianie i dostarczanie ofert klientom. Współpracuje z modułami  KUPONY RABATOWE, KATALOG PRODUKTÓW i CRM KLIENCI.

IBSCRM_012Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM GRUPY UŻYTKOWNIKÓW

Moduł CRM GRUPY UŻYTKOWNIKÓW pozwala na budowanie zespołów pracowników o zróżnicowanych zakresach obowiązków i kompetencji w zakresie korzystania z systemu.

IBSCRM_002Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM SONDY

CRM SONDY - internetowe głosowania

IBSCRM_010Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł GENERATOR RAPORTÓW

Moduł Raporty - raportowanie sprzedaży

IBSTOOL_007Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM UŻYTKOWNICY

Moduł CRM UŻYTKOWNICY pozwala na zarządzanie bazą użytkowników systemu.

IBSCRM_001Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM PARTNERZY

Moduł CRM PARTNERZY pozwala na limitowanie dostępu do wybranych obszarów serwisu internetowego lub intranetu.

IBSCRM_004Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM FORUM

Moduł CRM FORUM pozwala na uruchomienie forum dyskusyjnego na stronie internetowej lub w intranecie.

IBSCRM_009Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM DZIENNIK

CRM - utrzymanie relacji z klientami

Moduł CRM Dziennik pozwala na szybki dostęp do podstawowych informacji o kliencie i do historii dotyczących go zdarzeń.

IBSCRM_006Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS WYSZUKIWARKI

Umieszczenie wyszukiwarki na stronie internetowej ułatwia odwiedzającym osobom na dostęp do informacji, pozwala na szybkie odnalezienie informacji. Umieszczenie wyszukiwarki na stronie internetowej czy intranetowej ma na celu nie tylko względy ergonomiczne.

IBSCMS_010Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł NEWSLETTER

Newsletter zintegrowany z systemem InfoBiz Server pozwala na tworzenie i wysyłanie korespondencji seryjnej do całej bazy klientów, do wybranych grup klientów lub do wybranych branż.

Newsletter pozwala także na wysyłanie informacji do wyselekcjonowanej grupy czytelników newslettera, którzy kliknęli na monitorowany link. Mechanizm ten pozwala na precyzyjne kierowanie informacji wyłącznie do zainteresowanych odbiorców.

IBSTOOL_011Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM FORMULARZE

CRM FORMULARZE - tworzenie i obsługa formularzy internetowych

Moduł CRM FORMULARZE pozwala na szybkie samodzielne tworzenie i publikowanie formularzy internetowych. Jeżeli interesuje Cię rekrutacja online lub publikowanie formularzy ankiet dla partnerów handlowych, to CRM FORMULARZE jest dobrym rozwiązaniem.

IBSCRM_007Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM KLIENCI

moduł CRM KLIENCI - internetowa baza klientów

Moduł CRM KLIENCI to internetowa baza klientów. Pozwala na rejestrowanie i zakładanie kont klientów. We współpracy z modułem CRM PARTNERZY pozwala na kontrolowanie dostępu do zasobów witryny internetowej.

IBSCRM_003Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM HELPDESK

CRM HELPDESK - internetowy system obsługi zgłoszeń serwisowych i wsparcia technicznego

IBSCRM_011Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM UŻYTKOWNICY web 2.0

moduł CRM UŻYTKOWNICY web 2.0 - internetowa baza klientów

Moduł CRM UŻYTKOWNICY web 2.0 to społecznościowe rozszerzenie modułu CRM UŻYTKOWNICY. Pozwala uruchomienie portalu społecznościowego i tworzenie rozbudowanych profili portalu społecznościowego.

IBSCRM_001aZapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM KONTAKTY

CRM KONTAKTY - internetowa baza kontaktów

IBSCRM_014Zapytaj o cenę
 1  2  Następne » 
do góry