marketing

innowacyjne narzędzia marketingu internetowego InfoBiz - promocja firmy w internecie

Narzędzia marketingu internetowego zintegrowane w systemie InfoBiz Server pozwalają na realizowanie skutecznych strategii reklamy firmy w internecie. Elastyczność systemu umożliwia wprowadzanie innowacji w marketingu.

Moduły InfoBiz Server łączą funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommercemarketingu internetowego i zarządzania projektami tworząc zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

Z natury rzeczy, działalność firmy internetowej ma charakter globalny. Moduł JĘZYKI umożliwia uruchomienie wielojęzycznej witryny internetowej. Narzędzia automatycznego pozycjonowania stron internetowych pozwalają na zwiększenie odwiedzalności witryn internetowych (SEO SYSTEM). Moduły STATYSTYKI i RAPORTY pozwalają na pełną kontrolę pracy serwisu. Dzięki tym modułom na bieżąco będziesz poinformowany o statystyce zamówień i oglądalności Twojej witryny.

Moduły TAGI i MARKETING MIX umożliwiają budowanie witryny internetowej, która oferuje kontekstowo dobrane informacje i podąża w ślad za zainteresowaniami użytkowników witryny.

Moduły NEWSLETTER oraz CRM OFERTOWANIE pozwala na redagowanei i dostarczanie ofert KLIENTOM.

Narzędzia marketingowe są ściśle zintegrowane z pozostałymi obszarami systemu InfoBiz Server. Powiększają potencjał sprzedażowy systemu eCommerce. Ułatwiają budowanie portali społecznościowych, których osią jest system zarządzania treścią połączony z elementami systemu CRM.

Nazwa Symbol Cena
InfoBiz - moduł PRODUKTY PROMOWANE

Moduł Produkty Promowane pozwala na wyświetlanie wybranych produktów na stronie głównej system sklepu internetowego.

IBSCOM_004Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł SEO SYSTEM

SEO SYSTEM powoduje automatyczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach produktów sklepu internetowego. Współpracuje także z modułami CMS, dzięki czemu poprawia pozycję witryn internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach.

SEO System wykorzystuje wyłącznie zgodne z netykietą techniki optymalizacji.

IBTOOL_004Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł KUPONY RABATOWE

Celem stosowania kuponów rabatowych jest uatrakcyjnienie oferty i zwiększenie sprzedaży.

Moduł Kupony Rabatowe pozwala na tworzenie i rozsyłanie wirtualnych kuponów rabatowych. Kupony rabatowe można wysyłać poprzez NEWSLETTER albo wraz z ofertami poprzez moduł OFERTOWANIE. Tworzone kupony rabatowe mogą mieć określone daty ważności. Każdy kupon rabatowy może być zdefiniowany indywidualnie i może mieć określone odrębne właściwości (przydatne przy składaniu indywidualnych ofert). Istnieje także możliwość tworzenia kuponów rabatowych wielokrotnego użycia (do stosowania w dużych akcjach promocyjnych).

IBSTOOL_002Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł PRODUKTY SUGEROWANE

Moduł Produkty Sugerowane pozwala na zbudowanie katalogu produktów, który kontekstowo podpowiada użytkownikowi serwisu, które produkty pełnią ofertę uzupełniającą i które mogą go zainteresować. Moduł pozwala na uruchomienie mechanizmów cross selling i up selling.

IBSCOM_007Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł POLEĆ ZNAJOMEMU

Funkcjonalność "poleć znajomemu" to prosty mechanizm marketingu internetowego, który pozwala na przesyłanie linku do oglądanej strony serwisu na podany adres poczty elektronicznej.

IBSTOOL_013Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł MARKETING MIX

Moduł MARKETING MIX pozwala na kontekstowe łączenie dowolnych treści wewnątrz serwisu internetowego.

IBSTOOL_001Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł STATYSTYKI

Moduł Statystyki pozwala na analizę oglądalności witryny. Znając słowa kluczowe, których szukają użytkownicy witryny - możemy lepiej dostosować treść witryny do ich oczekiwań. Dodatkowo - moduł SEO SYSTEM pozwala na samodzielne pozycjonowanie na te słowa kluczowe, które są najbardziej interesujące dla użytkowników witryny.

IBSTOOL_006Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł BANERY

Moduł banery pozwala definiowanie i przyporządkowanie banerów do kategorii artykułów i kategorii produktów. System pozwala na tworzenie grup banerów, w ramach których wyświetlane banery są wymieniane. Do każdego banera można przyporządkować limit wyświetleń. Mechanizm ten pozwala na sprzedawanie powierzchni reklamowej w internecie.

IBSTOOL_012Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM FORUM

Moduł CRM FORUM pozwala na uruchomienie forum dyskusyjnego na stronie internetowej lub w intranecie.

IBSCRM_009Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł SEO RANKINGI

Moduł SEO RANKINGI pozwala na automatyczne sprawdzanie pozycji słów kluczowych w wyszukiwarkach. W połączeniu z modułem SEO SYSTEM stanowi kompletny warsztat marketera.

Moduł obsługuje monitorowanie rankingu słów kluczowych na Google.

 

IBSTOOL_005Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł KATALOG FIRM

Moduł KATALOG FIRM pozwala na tworzenie internetowego katalogu firm i organizacji. Uruchomiony katalog firm jest zintegrowany z pozostałymi modułami systemu CMS i faktycznie stanowi element treści budowanej witryny. Podobnie jak pozostałe elementy witryny, może podlegać procesowi automatycznego pozycjonowania.

IBSTOOL_009Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł PORÓWNYWARKA CEN

Moduł PORÓWNYWARKA CEN pozwala na współpracę systemu sklepu internetowego z porównywarką cen Ceneo.

IBSCOM_012Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł SEO SYSTEM

Automatyczne pozycjonowanie stron witryny internetowej pozwala na samodzielne pozycjonowanie się nowych produktów i usług umieszczanych w systemie InfoBiz Server. Proces pozycjonowania nie wymaga dodatkowych zabiegów - wszystko odbywa się automatycznie, poprzez współpracę systemu SEO InfoBiz Server z wyszukiwarkami internetowymi.

IBSTOOL_003Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł SEO TUNING

Moduł SEO TUNING pozwala na szybką optymalizację serwisu internetowego pod kątem słów kluczowych i innych parametrów automatycznego pozycjonowania. W połączeniu z modułem SEO SYSTEM stanowi kompletny warsztat marketera.

IBSTOOL_004Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CRM KOMUNIKACJA web 2.0

moduł CRM KOMUNIKACJA web 2.0

Moduł CRM KOMUNIKACJA web 2.0 umożliwia wymianę informacji pomiędzy użytkownikami portalu społecznościowego.

IBSCRM_013Zapytaj o cenę
 1  2  Następne » 
do góry