Dlaczego InfoBiz Server jest dobrym wyborem?

Wersja do druku Poleć znajomemu

InfoBiz Server - przewaga przez innowacje

Liderów rynku w większości branż łączą wspólne cechy - innowacyjność i szybkość reakcji na wymagania klientów. W każdym przypadku może oznaczać to co innego: wprowadzenie nowych produktów, udostępnienie nowych usług, zmiana polityki cenowej, zmiana procedur wewnętrznych. Wdrożenie InfoBiz Server wnosi te możliwości do środowiska biznesowego i jest bezpośrednim czynnikiem powstania przewagi konkurencyjnej.

InfoBiz Server to modułowy system firmy internetowej. Konfiguracja systemu i odpowiedni dobór modułów pozwala na odwzorowanie w Internecie dowolnego modelu biznesowego.

Wdrożony system może być rozszerzany o kolejne moduły już w trakcie eksploatacji a tym samym może dostosowywać się do zmieniających się warunków funkcjonowania firmy internetowej.

Wdrożenie systemu InfoBiz Server powoduje rozwój Twojego biznesu i wzrost sprzedaży. Daje możliwości osiągnięcia strategicznych korzyści biznesowych dla organizacji jako całości, a nie tylko udogodnień dla działu IT w zakresie ergonomii budowy wytryny internetowej.

 

referencje InfoBiz Server od UMCSDlaczego InfoBiz Server jest dobrym wyborem?

Każdy moduł InfoBiz Server jest elementem systemu, który może rosnąć razem z Twoimi potrzebami. Dobrze zarządzana firma stanie się kiedyś dużą organizacją, która będzie potrzebowała wszechstronnego i elastycznego narzędzia wspomagającego dalszy rozwój.

InfoBiz pozwala na szybkie reagowanie na zmiany rynkowe - system może być rozszerzany o kolejne moduły już w trakcie eksploatacji, a tym samym może dostosowywać się do zmieniających się realiów biznesowych.

Moduły InfoBiz Server to elementy, z których możesz zbudować własny sukces - w miarę potrzeb możesz uruchamiając kolejne moduły.

Pełna elastyczność i modułowa budowa sytemu pozwala na krótki czas i niski koszt wdrożenia.

Myśląc o przyszłych potrzebach użytkowników InfoBiz Server, już teraz udostępniamy pełną funkcjonalność niezbędną nowoczesnej firmie:

CMS - edycja witryny internetowej i intranetowej, zarządzanie galeriami mediów, kontrolowanie praw dostępu do treści serwisu
MARKETING - marketing internetowy, samodzielne pozycjonowanie, zarządzanie banerami, kupony rabatowe i ofertowanie, newsletter
CRM - zarządzanie kontaktami z klientami, kadry, obsługa zapytań od klientów, obsługa partnerów handlowych, ankiety
eCOMMERCE - oprogramowanie sklepu internetowego, katalog produktów, obsługa cenników
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - system pracy grupowej i baza wiedzy

Budując nowoczesną firmę, zadajemy sobie pytanie o perspektywy rozwoju. Określenie zakresu działalności organizacji w perspektywie kilku lat nie jest łatwe. Z pewnością nie warto ograniczać się do rozwiązań, które zaspokoją wyłącznie aktualne potrzeby. Uważamy, że każda mała firma, to duża organizacja, która dopiero rozpoczyna swoją działalność. Moduły InfoBiz Server tworzą zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

Osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej wymaga ciągłego wprowadzania innowacji i udoskonaleń. InfoBiz Server jest przygotowany na innowacyjne zmiany, które czekają Twoją Firmę.

Dowody skuteczności systemu InfoBiz Server

Szukaj inspiracji do innowacji wśród referencji wystawionych przez użytkowników systemu InfoBiz Server. Dzięki bezwarunkowej gwarancji satysfakcji i odniesienia korzyści nie ponosisz ryzyka związanego z rozwojem działalności firmy w Internecie.

Nie ograniczamy Twojej wyobraźni - my już jesteśmy gotowi na sukces Twojej firmy.

Zapraszamy do złożenia zapytania o koszty rozwoju firmy w Internecie.

do góry