moduły InfoBiz Server

Koszt strony internetowej zbudowanej na bazie InfoBiz Server zależy od oczekiwanej funkcjonalności a w rezultacie od tego, które moduły systemu zostaną uruchomione. Podstawowa wersja systemu dostępna jest bezpłatnie.

Koszt uruchomienia portalu miasta Lublin nie przekroczył 21 tysięcy złotych. W lipcu 2009 wartość portalu została oszacowana na 586 tysięcy złotych.

Koszt strony internetowej to inwestycja, która przynosi korzyści - zwiększenie sprzedaży, poprawę wizerunku firmy i marki, usprawnienie pracy, podniesienie jakości obsługi klienta - zależnie od faktycznych potrzeb i realizowanych modeli biznesowych.

Sprawdź przykładowe wyceny stron internetowych, zapytaj o koszt projektu strony internetowej. Ceny stron internetowych uzależnione są od uruchomionej funkcjonalności. Zobacz także przykładowe modele biznesowe realizowane na bazie systemu InfoBiz Server.

formularze wyceny

pobierz ebook (pdf)
Co i jak sprzedawać w internecie?

Wycena strony internetowej obejmuje:

Koszt uruchomienia strony internetowej uzależniony jest od docelowej funkcjonalności budowanej witryny. Koszt projektu graficznego witryny internetowej jest jednym ze składników wyceny strony internetowej.

zobacz: promocyjny cennik gotowych stron internetowych oraz przykładowe projekty stron internetowych

Możesz ograniczyć koszty tworzenia strony internetowej korzystając z oprogramowania CMS na licencji freeware.

InfoBiz Server to modułowy system dla innowacyjnych organizacji, które chcą aktywnie korzystać z internetu. Użytkownikami systemu są instytucje państwowe, firmy i osoby indywidualne. Najważniejsze korzyści, to dobry CMS, wbudowany CRM, dostępne narzędzia marketingu internetowego, skuteczny system sklepu internetowego i gotowy do pracy system zarządzania projektami.

Uruchomienie strony internetowej na bazie InfoBiz Server ogranicza całkowite koszty posiadania witryny (TCO) - system posiada wbudowane narzędzia edycji tekstu i grafiki. System InfoBiz Server może być uruchomiony serwerze wirtualnym - można uniknąć zakupu serwera fizycznego. Koszt aktualizacji strony internetowej zostaje wyeliminowany - aktualna strona internetowa staje się dodatkowym rezultatem codziennej pracy firmy internetowej.

Rozwiązania biznesowe uruchomione na bazie InfoBiz Server mogą współpracować w różnorodnym środowisku informatycznym. InfoBiz Server może łączyć tak odległe światy, jak Apple, Microsoft i Linux. Narzędzia internetowe InfoBiz Server równie dobrze działają w lokalnych sieciach zdominowanych przez Microsoft jak i w Internecie.

Zapytaj o wycenę strony internetowej.

Kategorie

do góry