Wdrożenia systemu

Wdrożenia systemu InfoBiz Server dla administracji i biznesu objęły wszystkie moduły i obszary funkcjonalne - CMS, CRM, eCmmerce, Marketing i Zarządzanie Projektami.

Florexpol - 7 lat wzrostu sprzedaży, czyli polska historia sukcesu

Od momentu uruchomienia pierwszego sklepu internetowego minęło już ponad 7 lat. Cały czas odnotowujemy wysoką dynamikę sprzedaży internetowej. Wzrost sprzedaży rzędu 80% rocznie już nas nie dziwi, chociaż przez pierwsze cztery lata nie przewidywaliśmy, że taka dynamika sprzedaży utrzyma się dłużej. W tym momencie inwestowanie w rozwój technologii internetowych jest dla nas czymś oczywistym a współpraca z firmą Structum Sp. z o.o. okazała się z perspektywy siedmiu lat dobrym wyborem.

Tomasz Celejowski, Prezes Florexpol

Przeczytaj opis wdrożenia +

Produkty finansowe w internecie - wdrożenie systemu InfoBiz dla SKOK Chmielewskiego

Skok Chmielewskiego zdecydował się na wykorzystanie systemu InfoBiz Server do udostępnienia oferty produktów finansowych w Internecie. Pełna oferta produktów finansowych SKOK jest tworzona bezpośrednio w systemie InfoBiz. Nowe oferty kredytów, pożyczek, lokat i ubezpieczeń udostępniane są bezpośrednio przez witrynę internetową bez konieczności dodatkowej pracy. Chcąc uzyskać przewagę konkurencyjną, SKOK przesunął środek ciężkości swojej działalności marketingowej w stronę Internetu.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Wdrożenie systemu wsparcia użytkowników SAP dla Asseco Poland S.A.

Firma Asseco Poland S.A. podjęła decyzję o uruchomieniu systemu wsparcia technicznego dla użytkowników SAP na bazie InfoBiz Server. Użytkownicy SAP na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej korzystają z internetowego systemu wsparcia technicznego i obsługi zgłoszeń serwisowych poprzez InfoBiz Server.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Galerie sztuki współczesnej w Internecie - InfoBiz Server w świecie wysublimowanej estetyki

Polskie galerie sztuki współczesnej prowadzą aktywną działalność w internecie. Pierwszym serwisem internetowym uruchomionym na bazie systemu InfoBiz Server prezentującym sztukę współczesną jest witryna Andzelm Gallery. Kolejna strona internetowa poświęcona sztuce współczesnej, to ARTKONTAKT – duża witryna prezentuje profile setek twórców, umożliwia tworzenie prywatnych galerii użytkownikom serwisu. W obu przypadkach InfoBiz Server umożliwił realizowanie skutecznych strategii marketingowych w branży artystycznej.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Nowa strona internetowa Muzeum na Majdanku

Strona internetowa Muzeum na Majdanku została uruchomiona na bazie systemu zarządzania treścią InfoBiz Server. W ramach witryny muzeum funkcjonuje także system sklepu internetowego. Budowa dużej witryny internetowej muzeum na Majdanku była dla nas okazją do zrozumienia potrzeb instytucji kulturalnej w zakresie publikowania i zarządzania zbiorami.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Wdrożenie systemu InfoBiz Server dla Instytutu JP II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

Instytut Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego już od sześciu miesięcy korzysta z systemu InfoBiz Server. Wdrożenie obejmowało CMS oraz system sklepu internetowego. Całość wdrożenia udało się zamknąć w okresie nie przekraczającym jednego miesiąca. Poprzez wdrożenie InfoBiz, Zarząd Instytutu osiągnął oczekiwane rezultaty: samodzielne zarządzania treścią witryny internetowej przez pracowników o podstawowych umiejętnościach technicznych oraz usprawnienie kontaktu z czytelnikami wydawnictw KUL.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Portal samorządowy Starostwa Powiatowego w Świdniku - wdrożenie systemu InfoBiz Server

Portal samorządowy Starostwa Powiatowego w Świdniku powstał w grudniu 2007 roku. Kolejny raz, system InfoBiz Server pozwolił na ograniczenie czasu uruchomienia portalu do minimum i pozwolił na skoncentrowanie uwagi na realnych potrzebach przyszłych użytkowników. Wdrożenie miało na celu osiągnięcie największych korzyści z uruchamianych narzędzi marketingu internetowego.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Innowacyjne zmiany organizacyjne w Wydawnictwie Czelej - wdrożenie systemu InfoBiz

Wydawnictwo Czelej to dojrzała, nowoczesna organizacja. Wydawnictwo zostało założone w 1992 roku i obecnie jest zaliczane do czołowych wydawnictw medycznych w Polsce. Firma posiada oddziały w Lublinie i w Warszawie, gdzie znajdują się redakcje czasopism Magazyn Stomatologiczny i Magazyn Pielęgniarki i Położnej oraz działy promocji i reklamy. Konieczność dalszego rozwoju i chęć podniesienia efektywności funkcjonowania firmy, był bezpośrednim powodem podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmian organizacyjnych i wdrożeniu systemu InfoBiz Server.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie wybrał rozwiązanie InfoBiz

UMCS to największa uczelnia Lublina. Budowa serwisu internetowego uczelni to wyzwanie technologiczne i organizacyjne. Poszukując odpowiedniej platformy do budowy tak dużego systemu informatycznego oczekiwaliśmy rozwiązania elastycznego, bezpiecznego, skalowalnego i zdolnego do obsługi wielu obszarów funkcjonowania uczelni. Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie wybrał rozwiązanie InfoBiz Server.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Wdrożenie systemu InfoBiz dla Wydawnictwa Prószyński i S-ka SA

Wdrożenie systemu InfoBiz Server zrealizowane dla Wydawnictwa Prószyński i S-ka SA w Warszawie obejmowało uruchomienie katalogu produktów, CMS z kontrolą wersji i logowaniem zmian, CMS Media, CRM Newsletter, CRM Klienci, zaawansowane systemy wyszukiwania informacji. Zmiana filozofii zarządzania naszą główną witryną internetową przyniosła realne korzyści biznesowe już w pierwszych tygodniach eksploatacji systemu InfoBiz Server - mówi Przemysław Łyszkiewicz, Dyrektor ds. Informatyki Prószyński i S-ka SA.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Uruchomienie portalu Urzędu Miasta Lublin - promocja miasta w Internecie

System InfoBiz Server okazał się dobrym rozwiązaniem w zakresie budowy dużego systemu portalowego. Wbudowane narzędzia edycyjne pozwalają na wygodne edytowanie treści portalu miejskiego osobom o wykształceniu nietechnicznym, którzy aktualizują i rozbudowują portal miejski bez pomocy informatyków. Dzięki temu pracownicy Działu IT Urzędu Miasta nie są absorbowani codziennymi problemami użytkowników i mogą realizować swoje zadania strategiczne.

Michał Krawczyk, Zastępca Dyrektora Kancelarii Prezydenta ds. Marketingu

Przeczytaj opis wdrożenia +

Uruchomienie portalu społecznościowego dla Urzędu Miasta w Lublinie

Urząd Miasta w Lublinie konsekwentnie realizuje strategię promocji miasta w Internecie. W niespełna rok po uruchomieniu najlepszego portalu miejskiego w Polsce, Urząd Miasta uruchomił portal społecznościowy skierowany do środowiska akademickiego. Tym razem wybór systemu InfoBiz Server nie budził żadnych wątpliwości - skuteczność systemu została potwierdzona podczas całego roku eksploatacji systemu portalowego.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Wdrożenie systemu InfoBiz w Centrum Kultury w Lublinie

Wdrożyliśmy system InfoBiz Server dla Centrum Kultury w Lublinie. Nowa witryna internetowa pozwala na dzielenie kompetencji pracowników w zakresie edycji treści oraz w przejrzysty sposób udostępnia informacje kulturalne czytelnikom witryny.

Przeczytaj opis wdrożenia +

Nagroda dla witryny internetowej www.proszynski.pl

Serwis internetowy Wydawnictwa Prószyński i S-ka SA uruchomiony na bazie systemu InfoBiz Server zdobył wyróżnienie w tegorocznej edycji nagrody Papierowy Ekran 2008 i w ten sposób znalazł się w gronie najlepszych serwisów internetowych o książkach! Kapituła konkursu doceniła serwis za "przejrzystość formy i przyjazność dla użytkownika".

Przeczytaj opis wdrożenia +

Dodaj do Facebook

do góry