CMS

system CMS InfoBiz - system zarządzania treścią witryny internetowej

Moduły InfoBiz Server łączą funkcjonalność systemów CMS (system zarządzania treścią), CRM, eCommercemarketingu internetowego i zarządzania projektami tworząc zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

System CMS InfoBiz Server (Content Management System) służy do zarządzania treścią i układem serwisów internetowych i intranetowych. Modułowa budowa systemu pozwala na dostosowanie go do faktycznych potrzeb użytkownika.

InfoBiz Server sprawdza się równie dobrze, jako system CMS witryny firmowej, jak i system zarządzana portalem miejskim. W ramach InfoBiz Server, system CMS zintegrowany jest z narzędziami marketingu internetowego, systemem CRM, systemem ecommerce i systemem pracy grupowej.

Tworzenie i zarządzanie uprawnieniami do edycji treści witryny internetowej jest oddzielone od wyglądu (webdesign) i układu (szablon) witryny.  Użytkownicy mają możliwość edycji wszystkich elementów witryny.

Elementy systemu zarządzania treścią dostępne są w postaci modułów. System CMS InfoBiz Server we współpracy z modułami CRM GRUPY UŻYTKOWNIKÓW albo CRM PARTNERZY pozwala na uruchomienie portalu intranetowego i witryny internetowej z hierarchiczną kontrolą praw dostępu.

Nazwa Symbol Cena
InfoBiz - moduł CMS EDYCJA TREŚCI

System Zarządzania Treścią (ang. CMS) pozwala tworzenie i edytowanie witryny internetowej. We współpracy z modułami z grupy COMMERCE oraz MARKETING, pozwala także na natychmiastowe wprowadzenie nowego produktu na rynek.

 

IBSCMS_002Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł TAGI

MODUŁ TAGÓW pozwala na kontekstowe połączenie informacji gromadzonych w systemie. Dzięki temu, witryna publiczna staje się przyjazna użytkownikowi i w ślad za jego zainteresowaniami, dostosowuje się pod względem prezentowanych treści. System tagów może łączyć wszystkie gromadzone informacje - aktualności, artykuły, produkty, kategorie produktów, etc.

IBSTOOL_014Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł MAPA STRONY

Automatycznie generowana MAPA STRONY

IBSCMS_008Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS KONTROLA WERSJI

kontrola wersji strony internetowej i śledzenie zmian w systemie CMS

Moduł CMS KONTROLA WERSJI Systemu Zarządzania Treścią (ang. CMS) pozwala na śledzenie zmian edytowanych dokumentów witryny internetowej. Moduł CMS KONTROLA WERSJI współpracuje z modułami CMS EDYCJA TREŚCI oraz CMS BASIC (freeware).

IBSCMS_003Zapytaj o cenę
PROJEKT strony internetowej

Wykonanie witryny internetowej obejmuje projekt strony internetowej, szablon strony internetowej oraz uruchomienie funkcjonalności. InfoBiz Server pozwala na oddzielenie wyglądu od funkcjonalności witryny. Dzięki temu, możesz projekt strony zlecić ulubionemu grafikowi, natomiast potrzebną funkcjonalność witryny możesz uruchomić z gotowych modułów systemu InfoBiz Server.

IBSWD_001Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS BASIC (freeware)

Dlaczego warto wybrać CMS Basic (freeware) systemu InfoBiz Server jako darmowy System Zarządzania Treścią?

Inne darmowe systemy zarządzania treścią są dobre, bo są darmowe... CMS Basic na licencji freeware jest przede wszystkim elementem systemu, który może rosnąć razem z potrzebami użytkownika. Zakładając korzystny zbieg okoliczności, nowa strona internetowa stanie się kiedyś dużą witryną, która będzie potrzebowała rozbudowanej funkcjonalności.

IBSCMS_001Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł BANERY

Moduł banery pozwala definiowanie i przyporządkowanie banerów do kategorii artykułów i kategorii produktów. System pozwala na tworzenie grup banerów, w ramach których wyświetlane banery są wymieniane. Do każdego banera można przyporządkować limit wyświetleń. Mechanizm ten pozwala na sprzedawanie powierzchni reklamowej w internecie.

IBSTOOL_012Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS SZABLONY

Moduł CMS SZABLONY pozwala na oddzielenie wyglądu witryny internetowej od jej treści. Co więcej, wybrane obszary witryny mogą mieć oddzielny wygląd. Dzięki mechanizmowi szablonów, "odświeżenie wyglądu strony internetowej" może kosztować tylko tyle, ile kosztuje przygotowanie projektu graficznego i nowego szablonu strony internetowej.

IBSCMS_007Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS KALENDARIUM

Edycja strony startowej to często niechciany obowiązek. Moduł Aktualności automatyzuje i ułatwia edytowanie głównej strony serwisu. Moduł pozwala na automatyczne publikowanie informacji. Z dowolnym wyprzedzeniem możesz przygotować materiały do opublikowania na głównej stronie serwisu.

IBSCMS_005Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS MEDIA

CMS dla galerii internetowej, czyli efektywne publikowanie dokumentów i mediów (filmy i pliki graficzne)

IBSCMS_004Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł RSS

Obsługa kanałów RSS za pomocą modułu systemu InfoBiz Server ogranicza się do wybrania kategorii aktualności, które mają być publikowane w postaci kanału RSS. Potencjalni klienci muszą wyrazić zgodę, aby subskrybować wybrane kanały RSS - nie są zatem zalewani niechcianymi informacjami. Dzięki temu, kanały RSS są dobrze akceptowanym narzędziem marketingu internetowego.

IBSTOOL_015Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł CMS MENU

Moduł CMS MENU przeznaczony jest do tworzenia i zmiany układu nawigacji witryny internetowej. Pozwala na łatwe organizowanie menu nawigacyjnego witryny. Linki nawigacyjne edytowane przez panel administracyjny, znajdują bezpośrednie odzwierciedlenie w układzie nawigacji witryny publicznej lub intranetowej.

IBSCMS_006Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł SHOUTBOX

Moduł SHOUTBOX pozwala na uruchomienie publicznego chata na stronie internetowej. Shoutbox może być uruchomiony także na stronie intranetowej i może służyć jako korporacyjny komunikator internetowy.

IBSTOOL_016Zapytaj o cenę
InfoBiz - moduł KOMENTARZE

Moduł KOMENTARZE umożliwia zalogowanym użytkownikom serwisu na komentowanie wybranych treści witryny internetowej. Redaktor serwisu może określić, które obszary serwisu (które artykuły, produkty, etc) mogą być komentowane, a które nie.

IBSTOOL_017Zapytaj o cenę
do góry