system sklepu internetowego

InfoBiz Server to także system sklepu internetowego. Pozostałe moduły systemu InfoBiz Server pozwalają na zarządzania treścią witryny internetowej (CMS), zarządzania relacjami z klientami (CRM), realizowanie strategii marketingu internetowego, oraz zarządzanie projektami.

InfoBiz Server to innowacyjna filozofia działania a jednocześnie zintegrowany modułowy system zarządzania wiedzą, dzięki któremu każda nowoczesna organizacja, niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, może osiągnąć przewagę konkurencyjną. Cała funkcjonalność systemu dostępna jest przez przeglądarkę i pozwala na działalność w modelu firmy internetowej.

pobierz ebook (pdf) - Co i jak sprzedawać w internecie?
ebook (pdf) - Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy
Od momentu uruchomienia pierwszego sklepu internetowego minęło już ponad 7 lat. Cały czas odnotowujemy wysoką dynamikę sprzedaży internetowej. Wzrost sprzedaży rzędu 80% rocznie już nas nie dziwi, chociaż przez pierwsze cztery lata nie przewidywaliśmy, że taka dynamika sprzedaży utrzyma się dłużej. W tym momencie inwestowanie w rozwój technologii internetowych jest dla nas czymś oczywistym a współpraca z firmą Structum Sp. z o.o. okazała się z perspektywy siedmiu lat dobrym wyborem – mówi Tomasz Celejowski, Prezes Florexpol.

InfoBiz - moduł KATALOG PRODUKTÓW

Moduł Katalog Produktów może funkcjonować samodzielnie jako system prezentowania oferty handlowej. W połączeniu z modułem Zamówienia oraz CRM Klienci, stanowi system sklepu internetowego.

więcej »

Firma w Internecie, czyli przewaga konkurencyjna na porcie 80

Uruchomienie strony internetowej nie daje przewagi konkurencyjnej! Aby uzyskać przewagę konkurencyjną, musimy działać skuteczniej i bardziej innowacyjnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii, ze względu na jej powszechną dostępność, nie daje przewagi - niezbędne są innowacyjne pomysły, odwaga i chęć wprowadzania zmian do realizowanego modelu biznesowego.

więcej »

Wdrożenia systemu

Wdrożenia systemu InfoBiz Server dla administracji i biznesu objęły wszystkie moduły i obszary funkcjonalne - CMS, CRM, eCmmerce, Marketing i Zarządzanie Projektami.

więcej »
do góry