Dlaczego InfoBiz Server jest dobrym wyborem?

Wersja do druku Poleć znajomemu
19.01.2012, 14:15

InfoBiz Server - przewaga przez innowacje

Budując nowoczesną firmę, zadajemy sobie pytanie o perspektywy rozwoju. Określenie zakresu działalności naszej organizacji w perspektywie kilku lat nie jest łatwe. Z pewnością nie warto ograniczać się do rozwiązań, które zaspokoją wyłącznie nasze aktualne potrzeby. Uważamy, że każda mała firma, to duża organizacja, która dopiero rozpoczyna swoją działalność.

Osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej wymaga ciągłego wprowadzania innowacji i udoskonaleń. InfoBiz Server jest przygotowany na innowacyjne zmiany, które czekają Twoją Firmę.

Structum proponuje innowacyjne rozwiązania, które uważamy za wartościowe zarówno pod względem technologicznym jak i funkcjonalnym. Szczególnie cenimy sobie ukierunkowane na skuteczność profesjonalne doradztwo oraz realne powodzenie rynkowe wdrażanych przez Structum rozwiązań internetowych.  [ ... ] Robert Fiutek, Dyrektor Zarządzający LOQUAX

Dlaczego InfoBiz Server jest dobrym wyborem?

Każdy moduł InfoBiz Server jest elementem systemu, który może rosnąć razem z Twoimi potrzebami. Dobrze zarządzana firma stanie się kiedyś dużą organizacją, która będzie potrzebowała wszechstronnego i elastycznego narzędzia wspomagającego dalszy rozwój. InfoBiz Server pozwala przeniesienie miejsc pracy do Internetu (umożliwia tworzenie miejsc pracy zdalnej).

Moduły InfoBiz Server to elementy, z których możesz zbudować internetową firmę. W przyszłości możesz uruchamiać kolejne moduły, proporcjonalnie do własnych potrzeb, chęci wprowadzenia innowacji i aktualnie realizowanych modeli biznesowych.

Dzięki wdrożeniu zintegrowanego modułowego systemu InfoBiz Server uzyskaliśmy wymierne korzyści organizacyjne. Przede wszystkim system InfoBiz Server pozwala na szybką reakcję na konieczność publikowania informacji na witrynie publicznej. [ ... ] Przemysław Łyszkiewicz, Prószyński i S-ka SA


Myśląc o przyszłych potrzebach użytkowników InfoBiz Server, już teraz udostępniamy pełną funkcjonalność niezbędną nowoczesnej firmie:

CMS - edycja witryny internetowej i intranetowej, zarządzanie galeriami mediów, kontrolowanie praw dostępu do treści serwisu
MARKETING - marketing internetowy, samodzielne pozycjonowanie, zarządzanie banerami, kupony rabatowe i ofertowanie, newsletter
CRM - zarządzanie kontaktami z klientami, kadry, obsługa zapytań od klientów, obsługa partnerów handlowych, ankiety
eCOMMERCE - oprogramowanie sklepu internetowego, katalog produktów, obsługa cenników
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - system pracy grupowej i baza wiedzy

Wdrożenie systemu InfoBiz Server daje możliwości osiągnięcia strategicznych korzyści biznesowych dla organizacji jako całości, a nie tylko udogodnień dla działu IT w zakresie ergonomii budowy witryny internetowej.

Zwiększenia wydajności pracy, optymalizacji procesów biznesowych i usprawnienia obiegu informacji wymaga wprowadzenia innowacyjnych zmian organizacyjnych.

System InfoBiz Server pozwolił na podział komptencji w zakresie aktualizowania różnych
obszarów witryny internetowej pomiędzy pracownikami odpowiednich działów
i pozwolił
na podniesienie porządku organizacyjnego.
[ ... ] Aleksander Szpecht, Dyrektor Centrum Kultury

Pełna elastyczność i modułowa budowa sytemu pozwala na krótki czas i niski koszt wdrożenia.

Zobacz bezwarunkową gwarancję satysfakcji - nasza gwarancja zwrotu należności.

Zobacz także referencje - czyli co mówią inni użytkownicy InfoBiz Server o jego skuteczności.

server.cms.crm.comerce.smal.gif

do góry