Opis systemu

Wersja do druku Poleć znajomemu

ulotka systemu InfoBiz Server - format pdf, wielkość 31 kb

Moduły InfoBiz Server łączą funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommerce, marketingu internetowego i zarządzania projektami tworząc zintegrowane środowisko biznesowe - system firmy internetowej.

Technologia i wymagania technicze InfoBiz Server

InfoBiz Server uruchamiany jest na serwerach internetowych i intranetowych działających pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Linux. Wymaga dostępu do bazy danych SQL oraz podstawowych protokołów sieciowych.

więcej »

Moduły CMS systemu InfoBiz Server

CMS
przeznaczenie: edycja treści witryny publicznej, prywatnego intranetu oraz części serwisu wydzielonego dla partnerów, dostępnego po zalogowaniu

więcej »

Moduły e-Commerce systemu InfoBiz Server

e-Commerce
przeznaczenie: gotowe rozwiązanie handlu elektroniczego przeznaczone dla producentów, dystrybutorów oraz wszystkich firm, które umożliwiają składanie zamówień na swoje produkty czy usługi. W trakcie wdrożenia, może być dostosowana do wymagań naszych Klientów.

więcej »

Moduły CRM systemu InfoBiz Server

przeznaczenie CRM: Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami (CRM (ang. Customer Relationship Management), odnotowywanie kontaktów z każdym klientem z osobna (niezależnie od kanału komunikacji) i podejmowaniu odpowiednich decyzji przez system (tele)informatyczny w zależności od historii klienta.

więcej »

Moduły obejmujące aktywność marketingową systemu InfoBiz Server

marketing
przeznaczenie: aktywne działania biznesowe w Internecie. Jeżeli chcesz poprawić widoczność swojego serwisu w internecie, możesz zastosować techniki pozycjonowania stron internetowych - rozwiązaniem jest moduł SEO SYSTEM. Działalność internetową możesz prowadzić na dowolnym rynku, publikując informacje nie tylko w języku ojczystym. Moduł JĘZYKI umożliwia definiowanie dowolnej liczby wersji językowych serwisu. Narzędzia marketingu internetowego InfoBiz Server pozwalają na realizowanie strategii marketing mix.

więcej »

Moduły obejmujące zarządzanie projektami systemu InfoBiz Server

zarządzanie projektami
przeznaczenie: organizacja pracy grupowwej poprzez organizację zadań i przekazywanie wiadomości o zmianach w projektach. Użytkownicy systemu mogą być organizowani w grupy odpowiedzialne za realizację wybranych projektów.

więcej »

System Zarządzania Treścią :. CMS InfoBiz Server :.

System Zarządzania Treścią - ang: CMS (Content Management Server)

więcej »

Przegląd modułów systemu InfoBiz Server

InfoBiz Server - moduły i funkcjonalność systemu

  • funkcjonalność witryny internetowej zależy wyłącznie od uruchomionych modułów systemu InfoBiz Server i jest niezależna od ustalonego projektu graficznego
  • dobór uruchomionych modułów zależy od realizowanych modeli biznesowych
  • funkcjonalność witryny może być rozszerzana o kolejne moduły w dowolnym momencie
  • system InfoBiz Server może funkcjonować jako witryna internetowa i portal intranetowy
  • funkcjonalność systemu pozwala na uruchomienie i zarządzanie firmą internetową
  • system pozwala na podział kompetencji pracowników w zakresie realizowanych funkcji i dostępu do informacji

CMS
przeznaczenie: edycja treści witryny publicznej, budowanie prywatnego intranetu oraz części serwisu wydzielonego dla partnerów, dostępnego po zalogowaniu

CRM
przeznaczenie: Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami (CRM (ang. Customer Relationship Management), odnotowywanie kontaktów z każdym klientem z osobna (niezależnie od kanału komunikacji) i podejmowaniu odpowiednich decyzji przez system (tele)informatyczny w zależności od historii klienta.

e-Commerce
przeznaczenie: gotowy system handlu elektroniczego przeznaczone dla producentów, dystrybutorów oraz wszystkich firm, które umożliwiają składanie zamówień na swoje produkty czy usługi. W trakcie wdrożenia, może być dostosowana do wymagań naszych Klientów.

marketing
przeznaczenie: aktywne działania biznesowe w Internecie, zwiększenie oglądalności witryny internetowej, zbudowanie społeczności zgromadzonej wokół serwisu internetowego.

zarządzanie projektami
przeznaczenie: organizacja pracy grupowwej poprzez organizację zadań i przekazywanie wiadomości o zmianach w projektach. Użytkownicy systemu mogą być organizowani w grupy odpowiedzialne za realizację wybranych projektów. System może obsługiwać dowolną organizację - niezależnie od zakresu działań realizowanych przez organizację, może być zaadaptowany podczas wdrożenia do obsługi firmy handlowej, usługowej i produkcyjnej lub też do organizacji pracy jednostki budżetowej np. urzędu gminy. Funkcjonalność witryny internetowej może być rozszerzana w dowolnym momencie.

więcej »

Oprogramowanie sklepu internetowego :. system InfoBiz Server

InfoBiz Server to modułowe oprogramowanie sklepu internetowego. Pozwala na uruchomienie systemu handlu elektronicznego b2b i b2c. Doskonale sprawdza się jako klasyczny detaliczny sklep internetowy oraz jako system handlu hurtowego dla dużych sieci dystrybucyjnych.

więcej »

Obszary zastosowań systemu InfoBiz Server

InfoBiz Server przeznaczony jest dla firm i organizacji, które chcą osiągać przewagę konkurencyjną dzięki Internetowi. Zobacz opisy zrealizowanych wdrożeń oraz jakie korzyści biznesowe osiągnęli użytkownicy InfoBiz Server.

Właściwie dobrane moduły systemu InfoBiz Server spełniają realne potrzeby użytkowników:

Czytaj dalej: Czym jest InfoBiz Server?

więcej »

Cechy i zalety systemu

InfoBiz Server jest modułowy, wielofunkcyjny (zobacz funkcjonalność systemu) i zintegrowany. Jest w pełni internetowy. Współpracuje z systemami open source - Asterisk (VOIP Call Center), Apache, MySQL. Może być integrowany z systemami ERP.

więcej »

do góry