usługi hostingowe

Hosting stron i sklepów internetowych


W zależności od faktycznych potrzeb, InfoBiz Server może być uruchomiony na serwerze wirtualnym albo na fizycznym serwerze internetowym.

InfoBiz Server obsługujący witrynę www.proszynski.pl uruchomiony jest na fizycznym serwerze z dwurdzeniowym procesorem Athlon, wyposażonym w 2 GB pamięci operacyjnej i macierz dyskową SATA. Aktualnie witryna prezentuje aktualny profil działalności wydawnictwa. Łatwy system wyszukiwania pozwala na sprawne uzyskanie informacji o całej ofercie książkowej, o zapowiedziach i nowościach wydawniczych, o bestsellerach i aktualnych wydarzeniach towarzyszących książkom Prószyński i S-ka. System statystyk odnotowuje 50000 wyświetleń dziennie. Łącza internetowe o łącznej przepustowości 20 Mb/s pozwalają na efektywną pracę serwisu internetowego.

[ ... ] Polecamy firmę Structum jako sprawdzonego i kompetentnego partnera w dziedzinie technologii internetowych. [ ... ]

Dyrektor ds. Informatyki, Prószyński i S-ka SA, Przemysław Łyszkiewicz

Nazwa Symbol Cena
HOSTING 1000MB www/mail/sql

Pakiet hostingowy H1 jest to oferta, która pozwala na utrzymanie systemu InfoBiz Server obsługującego witrynę internetową, CRM i system zarządzania projektami. Na tym samym serwerze mogą być także uruchomione wszystkie dostępne narzędzia marketingu internetowego.

IBSRV_010Zapytaj o cenę
HOSTING 1000MB www/mail/sql/traffic

Pakiet hostingowy H2 jest to oferta, która pozwala na utrzymanie systemu InfoBiz Server obsługującego witrynę internetową ze sklepem internetowym, CRM i system zarządzania projektami. Na tym samym serwerze mogą być także uruchomione wszystkie dostępne narzędzia marketingu internetowego.

IBSRV_020Zapytaj o cenę
do góry