Nowa strona internetowa Muzeum na Majdanku

Wersja do druku Poleć znajomemu
08.02.2012, 14:38

Strona internetowa Muzeum na Majdanku została uruchomiona na bazie systemu zarządzania treścią InfoBiz Server. W ramach witryny muzeum funkcjonuje także system sklepu internetowego. Budowa dużej witryny internetowej muzeum na Majdanku była dla nas okazją do zrozumienia potrzeb instytucji kulturalnej w zakresie publikowania i zarządzania zbiorami.

Opracowany serwis www jest na wysokim poziomie i spełnia wszelkie postawione przez nas kryteria. Firma Structum Sp. z o.o. dała się poznać jako rzeteleny i godny zaufania partner. W trakcie opracownaia oraz wdrażania systemu pracownicy służyli profesjonalną pomocą.
zastępca dyrektora ds. administracji i marketingu Grzegorz Plewik


Budowa dużej witryny internetowej dla Państwowego Muzeum na Majdanku trwała około miesiąca. W ramach wdrożenia systemu InfoBiz Server, uruchomiliśmy większość modułów z grupy CMS oraz system sklepu internetowego, który aktualnie Muzeum wykorzystuje do sprzedawania własnych publikacji.

Harmonogram prac przy budowie witryny Muzeum uwzględniał wszystkie wytyczne przekazane przez dział marketingu Muzeum na Majdanku. Precyzyjnie przygotowane wytyczne oraz jednoznaczne oczekiwania ze strony Muzeum, pozwoliły nam na szybkie wdrożenie systemu InfoBiz Server i zagwarantowały powodzenie projektu.

Nowa strona internetowa Muzeum na Majdanku: www.majdanek.pl

do góry