InfoBiz - moduł CRM KLIENCI

Wersja do druku Poleć znajomemu

moduł CRM KLIENCI - internetowa baza klientów

Moduł CRM KLIENCI to internetowa baza klientów. Pozwala na rejestrowanie i zakładanie kont klientów. We współpracy z modułem CRM PARTNERZY pozwala na kontrolowanie dostępu do zasobów witryny internetowej.

Producent: Structum Sp. z o.o.
Symbol: IBSCRM_003
Jednostka: licencja
licencja
1 licencja
Zobacz więcej produktów z kategorii: CRM
  • Specyfikacja
  • Kod QR

Tak, zostałem poinformowany, że przez 30 dni mogę zwrócić zakupione licencje odzyskując 100% należności. (zobacz naszą gwarancję satysfakcji i odniesienia korzyści)

CRM Klienci - baza klientów, uprawnienia do zasobów witryny

Moduł pozwala na rejestrowanie klientów i przechowywanie informacji o kliencie. Dostęp do swoich danych posiadają zalogowani klienci oraz uprawnieni administratorzy serwisu.

Podstawowa funkcjonalność modułu

  • zakładanie nowego konta klienta - klient ma możliwość samodzielnego utworzenia konta i późniejszego logowania się do przez Panel Obsługi Klienta. Klient ma dostęp do historii swojej korespondencji poprzez formularze (moduł CRM ZAPYTANIA) oraz do historii swoich zamówień (moduł ZAMÓWIENIA)
  • od strony administracyjnej, moduł CRM KLIENCI umożliwia syntetyczną analizę obsługi Klienta oraz dostęp do wszystkich zamówień, zapytań ofert itd. dotyczących wybranego Klienta

Najważniejsze korzyści:

  • podniesienie satysfakcji klientów przez umożliwienie im samodzielnej obsługi w zakresie dostępu do informacji poufnych (cenniki hurtowe, dokumentacje do produktów, stan realizacji zamówień)
  • oszczędność czasu potrzebnego na obsługę klientów
  • redukcja kosztów obsługi klienta poprzez przeniesienie umożliwienie klientom samodzielnego dostępu do informacji poufnych
  • możliwość integracji z telefonią internetową - CRM VOIP oraz CRM VOIP BILLING.
http://www.structum.com.pl/informatyka/infobiz/540/crm.klienci.baza.danych.jpg

Wygląd modułu CRM KLIENCI systemu InfoBiz Server. Przeglądanie bazy klientów.


http://www.structum.com.pl/informatyka/infobiz/540/crm.klienci.szczegoly.klienta.jpg

moduł CRM KLIENCI - przeglądanie danych o kliencie.

Kod QR produktu

do góry