CMS

System Zarządzania Treścią (CMS) już od momentu wdrożenia zintegrowany jest z modułami pozwalającymi na uruchomienie sklepu internetowego, systemu zarządzania projektami, obsługę klienta (CRM) i jednoczesne prowadzenie promocji w internecie (marketing internetowy).

InfoBiz Server to innowacyjna filozofia działania a jednocześnie zintegrowany modułowy system zarządzania wiedzą, dzięki któremu każda nowoczesna organizacja, niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, może osiągnąć przewagę konkurencyjną. Cała funkcjonalność systemu dostępna jest przez przeglądarkę i pozwala na działalność w modelu firmy internetowej.

ebook (pdf) - CMS. Jak szybko i łatwo stworzyć stronę WWW i zarządzać nią


InfoBiz Server to dobry wybór w zakresie budowy dużych systemów zarządzania wiedzą. Modułowa budowa tego systemu pozwala na szybkie wdrożenie potrzebnej funkcjonalności. Polecamy Structum Sp. z o.o. jako sprawdzonego partnera w dziedzinie technologii internetowych.
Krzysztof Puch, Dyrektor ds Informatyzacji UMCS

InfoBiz - moduł CMS EDYCJA TREŚCI

System Zarządzania Treścią (ang. CMS) pozwala tworzenie i edytowanie witryny internetowej. We współpracy z modułami z grupy COMMERCE oraz MARKETING, pozwala także na natychmiastowe wprowadzenie nowego produktu na rynek.

 

więcej »

Firma w Internecie, czyli przewaga konkurencyjna na porcie 80

Uruchomienie strony internetowej nie daje przewagi konkurencyjnej! Aby uzyskać przewagę konkurencyjną, musimy działać skuteczniej i bardziej innowacyjnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii, ze względu na jej powszechną dostępność, nie daje przewagi - niezbędne są innowacyjne pomysły, odwaga i chęć wprowadzania zmian do realizowanego modelu biznesowego.

więcej »

Wdrożenia systemu

Wdrożenia systemu InfoBiz Server dla administracji i biznesu objęły wszystkie moduły i obszary funkcjonalne - CMS, CRM, eCmmerce, Marketing i Zarządzanie Projektami.

więcej »
do góry