marketing internetowy

Wersja do druku Poleć znajomemu

InfoBiz Server posiada wbudowane mechanizmy marketingu internetowego. Pozwala na prowadzenie aktywnej działalności prosprzedażowej z wykorzystaniem Internetu.

Przyspieszenie rozwoju firmy dzięki Internetowi

InfoBiz Server - przewaga przez innowacje

Budując nowoczesną firmę, zadajemy sobie pytanie o perspektywy rozwoju. Określenie zakresu działalności naszej organizacji w perspektywie kilku lat nie jest łatwe. Z pewnością nie warto ograniczać się do rozwiązań, które zaspokoją wyłącznie nasze aktualne potrzeby. Uważamy, że każda mała firma, to duża organizacja, która dopiero rozpoczyna swoją działalność.

więcej »

Wybór funkcjonalności witryny internetowej

Określenie docelowej funkcjonalności strony internetowej jest konieczne do optymalnego doboru modułów systemu InfoBiz Serwer. Poniżej podajemy przykładowe funkcje oraz odpowiadające im moduły systemu.

więcej »

Innowacyjny marketing - internetowe narzędzia marketingu internetowego InfoBiz Server

Innowacyjność marketingu w systemie InfoBiz Server rozumiemy jako nowe spojrzenie na mechanizmy marketingu internetowego, które znane są już od dawna. Stosując innowacyjne narzędzia marketingowe osiągamy większą skuteczność działań marketingowych. Prowadzi to wprost do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

więcej »

Firma w Internecie, czyli przewaga konkurencyjna na porcie 80

Uruchomienie strony internetowej nie daje przewagi konkurencyjnej! Aby uzyskać przewagę konkurencyjną, musimy działać skuteczniej i bardziej innowacyjnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii, ze względu na jej powszechną dostępność, nie daje przewagi - niezbędne są innowacyjne pomysły, odwaga i chęć wprowadzania zmian do realizowanego modelu biznesowego.

więcej »

Strona internetowa, czy warto inwestować?

Kiedy koszt strony internetowej jest uzasadnioną inwestycją? Jakie są korzyści z posiadania strony internetowej? Z perspektywy czasu odpowiedzi są proste, zwłaszcza, że niektóre efekty uruchomienia strony internetowej (wzrost sprzedaży, rozpoznawalność marki, geograficzne rozszerzenie rynku, etc) mogą być precyzyjnie określone.

Koszt strony internetowej
uruchomione w systemie InfoBiz Server zależy od tego, które moduły systemu zostaną uruchomione. Podstawowa wersja systemu dostępna jest bezpłatnie. Dzięki możliwości uruchamiania wyłącznie potrzebnej funkcjonalności, koszt uruchomienia witryny, to inwestycja, która buduje Twój biznes. Kolejne moduły systemu InfoBiz Server możesz uruchamiać w dowolnym momencie - wtedy, gdy zadecydujesz o poszerzeniu zakresu działalności internetowej, zależnie od realizowanego przez Ciebie modelu biznesowego.

więcej »

Realna wartość witryny, czyli ile warty jest portal internetowy?

Jaka jest wartość portalu internetowego? Odpowiedź na takie pytanie podaje Gazeta Wyborcza z 13.07.2009. Wartość portalu miasta Lublin została oszacowana przez Brief for Poland na 586 tysięcy złotych.

W porównaniu z kosztem uruchomienia internetowego portalu miasta - 21 tysięcy złotych - uruchomienie miejskiej witryny internetowej na bazie InfoBiz Server okazało się strzałem w dziesiątkę. W przypadku portalu miejskiego Lublina zwrot z inwestycji osiągnął 2800% rocznie.

Niskie koszty uruchomienia portalu (koszty licencji i instalacji systemu InfoBiz Server, koszty projektu graficznego, koszty wykonania szablonów html) były ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzij o wyborze systemu InfoBiz Server przez Urząd Miasta. Bogata funkcjonalność systemu InfoBiz pozwoliła osiągnąć tytuł najlepszej strony internetowej w administracji publicznej oraz obecną wartość portalu określoną w złotówkach.

Przeczytaj opis wdrożenia portalu miejskiego Lublina.

więcej »

Przewaga konkurencyjna przez innowacyjne zarządzanie

Dzisiejsza wysoko konkurencyjna gospodarka wymaga od każdego przedsiębiorcy - niezależnie od realizowanego modelu biznesowego - ciągłego wprowadzania innowacji i stałego podnoszenia efektywności swoich działań. Wbrew pozorom nie jest to wyścig szczurów, tylko koszt postępu. Osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji rynkowej wymaga elastyczności w odpowiadaniu na zmieniające się warunki rynkowe, częste wprowadzanie nowych produktów na rynek (ang. time to market) oraz ciągłe szukanie nowych sposobów odróżnienia się od konkurencji.

więcej »

Szybkie wdrożenie oznacza szybki zwrot z inwestycji w narzędzia internetowe

Korzyści biznesowe wynikające z wdrożenia rozwiązań obejmujących działy: CMS, CRM, eCommerce, zarządzanie projektami oraz marketing są podstawowym argumentem przy podejmowaniu decyzji o uruchomieniu nowych narzędzi informatycznych. Korzyści biznesowe są ważne dla każdej organizacji - niezależnie, czy istotne są aspekty finansowe, czy organizacyjne.

więcej »

Przykładowe modele biznesowe realizowane na bazie systemu InfoBiz Server

System pracy zdalnej InfoBiz Server może być wykorzystany do realizowania internetowych modeli biznesowych. Pozornie bardzo różniące się pod względem założeń przedsięwzięcia, mogą być zarządzane za pomocą tego samego systemu. W trakcie wdrożenia InfoBiz Server może być dostosowany do wspomagania pracy firmy handlowej, usługowej, produkcyjnej. Powodzeniem zakończyły się także wdrożenia na uczelniach wyższych i w instytucjach państwowych.

Wdrożenie systemu InfoBiz pozwoliło na wprowadzenie innowacji do realizowanych modeli biznesowych. W każdym przypadku osiągnięte zostały zamierzone cele organizacyjne: m.in. szybkie tworzenie witryny internetowej, zwiększenie sprzedaży, poprawienie porządku organizacyjnego i podniesienie jakości obsługi klientów. W rezultacie, użytkownicy systemu InfoBiz Server osiągnęli przewagę konkurencyjną w zakresie swojej działalności podstawowej.

więcej »

System firmy internetowej - InfoBiz Server

InfoBiz Server jest systemem firmy internetowej. Funkcjonalność systemu pozwala na odzwierciedlenie w Internecie wszystkich obszarów biznesu (klientów, komunikacji, transakcji, procesów, zasobów, etc.). Przeniesienie działalności firmy do zintegrowanego systemu internetowego niesie ze sobą wymierne korzyści:

  • przeniesienie miejsc pracy do Internetu
  • uporządkowanie procesów biznesowych
  • podniesienie ergonomii pracy
  • ograniczenie kosztów organizacji pracy
  • ograniczenie możliwości występowania błędów organizacyjnych
  • możliwość szybkiego reagowania firmy na zmiany warunków rynkowych

Konfiguracja systemu i odpowiedni dobór modułów pozwala na odwzorowanie w Internecie dowolnego modelu biznesowego.

Moduły InfoBiz Server łączą funkcjonalność systemów CMS, CRM, eCommerce, marketingu internetowego i zarządzania projektami tworząc zintegrowane środowisko biznesowe.

więcej »

Produkt jako element marketingu :. InfoBiz Server

Promocja produktu, zależnie od tego, czy stosujemy intensywne metody zachęcania klienta, czy też dajemy mocne argumenty do wybierania naszych produktów (ang: push strategy vs pull strategy), może być albo męczącym zadaniem, albo przyjemną przygodą. Większość sprzedawców mówi, że nie namawia klientów do kupowania, tylko ogranicza się do informowania klientów o zaletach własnej oferty. W takim razie dlaczego nie każdy klient kupuje?

więcej »

Przygotowanie strony internetowej :. InfoBiz Server

Przygotowanie strony internetowej to pierwsze kroki firmy internetowej. Niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, InfoBiz Server wprowadza porządek organizacyjny i pomagają osiągnąć trwałą przewagę konkurencyjną.

więcej »

Internetowe modele biznesowe

Wszystkie wdrożenia systemu InfoBiz Server wspomagają realizację modeli biznesowych. Poniżej prezentujemy przegląd internetowych modeli biznesowych oraz ich przykładowe realizacje.

więcej »

Dobra strona internetowa :. powered by InfoBiz Server

Dobra strona internetowa jest czytelna, zrozumiała i aktualna. Z drugiej strony - dobra strona realizuje założone cele i łatwo nią zarządzać. Strona internetowa odzwierciedla rezultaty działania firmy internetowej (a także urzędu, osoby indywidualnej lub organizacji non-profit).

Z pewnością dobra strona internetowa realizuje zamierzone cele i przynosi założone korzyści. Wszystkim użytkownikom InfoBiz Server zapewniamy gwarancję opłacalności inwestycji w InfoBiz Server oraz bezwarunkową gwarancję satysfakcji.

Funkcjonalność, korzyści i koszty strony internetowej zależą od realizowanego modelu biznesowego:

  • jeżeli chcesz sprzedawać, to z Twojego punktu widzenia, dobra strona internetowa powoduje wzrost sprzedaży,
  • jeżeli prowadzisz szkolenia, to dobra strona internetowa będzie umożliwiała publikowanie programów szkoleń i zapisywanie się uczestników na wybrane terminy.

Najważniejsze pytanie - co dla Ciebie oznacza dobra strona internetowa?

więcej »

Skuteczna migracja witryny internetowej Centrum Kultury w Lublinie

W ciągu zaledwie dwóch miesięcy pracownicy Structum wdrożyli system InfoBiz Server na potrzeby Centrum Kultury w Lublinie. Nowa witryna internetowa pozwala na dzielenie kompetencji pracowników w zakresie edycji treści oraz w przejrzysty sposób udostępnia informacje kulturalne czytelnikom witryny.

więcej »

 1  2  Następne » 
do góry