CRM

System CRM InfoBiz Server już od momentu instalacji zintegrowany jest z pozostałymi modułami, które pozwalają na zarządzania treścią witryny internetowej (CMS), zarządzanie projektami, realizowanie strategii marketingu internetowego oraz uruchomienie sklepu internetowego (system sklepu internetowego).

InfoBiz Server to innowacyjna filozofia działania a jednocześnie zintegrowany modułowy system zarządzania wiedzą, dzięki któremu każda nowoczesna organizacja, niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, może osiągnąć przewagę konkurencyjną. Cała funkcjonalność systemu dostępna jest przez przeglądarkę i pozwala na działalność w modelu firmy internetowej.

ebook (pdf) - CRM zarządzanie kontaktami z klientami

Polecamy firmę Structum jako sprawdzonego i kompetentnego partnera  dziedzinie technologii internetowych. [ ... ]

Dyrektor ds. Informatyki, Prószyński i S-ka SA, Przemysław Łyszkiewicz

Firma w Internecie, czyli przewaga konkurencyjna na porcie 80

Uruchomienie strony internetowej nie daje przewagi konkurencyjnej! Aby uzyskać przewagę konkurencyjną, musimy działać skuteczniej i bardziej innowacyjnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii, ze względu na jej powszechną dostępność, nie daje przewagi - niezbędne są innowacyjne pomysły, odwaga i chęć wprowadzania zmian do realizowanego modelu biznesowego.

więcej »

Wdrożenia systemu

Wdrożenia systemu InfoBiz Server dla administracji i biznesu objęły wszystkie moduły i obszary funkcjonalne - CMS, CRM, eCmmerce, Marketing i Zarządzanie Projektami.

więcej »
do góry