marketing internetowy

Marketing internetowy to nie tylko automatyczne pozycjonowanie. Owszem, wyszukiwarki internetowe poprawiają oglądalność witryny, ale bardziej spersonalizowane podejście do klientów, angażuje ich do współdziałania i w rezultacie prowadzi do zbudowania trwałej relacji z klientem a efekcie do sprzedaży.

Oferowanie dostępu do najciekawszych informacji poprzez newslettery oraz kanały RSS, pozwala na zacieśnienie relacji między przedsiębiorcą i klientami. Narzędzia marketingu internetowego układają się w całość i stanowią system marketing mix, którego celem jest zwiększenie sprzedaży i podniesienie lojalności klientów.

InfoBiz Server to innowacyjna filozofia działania a jednocześnie zintegrowany modułowy system zarządzania wiedzą, dzięki któremu każda nowoczesna organizacja, niezależnie od realizowanego modelu biznesowego, może osiągnąć przewagę konkurencyjną. Cała funkcjonalność systemu dostępna jest przez przeglądarkę i pozwala na działalność w modelu firmy internetowej.

pobierz ebook (pdf) - Co i jak sprzedawać w internecie?
ebook (pdf) - Marketing internetowy w wyszukiwarkach
ebook (pdf) - Skteczne techniki planowania marketingowego
ebook (pdf) - Skteczny marketing w małej firmie
ebook (pdf) - Strategia rozwoju sprzedaży

Narzędzia marketingu internetowego zintegrowane w ramach InfoBiz Server, to naturalne uzupełnienie dla mechanizmów CMS, CRM, eCommerce i systemu zarządzania projektami.

Każdorazowe wprowadzenie produktu na rynek, wymaga aktualnej strony internetowej i dodatkowego wsparcia marketingowego - np. poprzez

elektroniczne kupony rabatowe czy forum dyskusyjne poświęcone nowemu produktowi.

Structum proponuje innowacyjne rozwiązania, które uważamy za wartościowe zarówno pod względem technologicznym jak i funkcjonalnym. Szczególnie cenimy sobie ukierunkowane na skuteczność profesjonalne doradztwo oraz realne powodzenie rynkowe wdrażanych przez Structum rozwiązań internetowych. Śmiało możemy powiedzieć, że należymy do grupy beneficjentów korzystających z doświadczenia i wiedzy sprzedawanych przez firmę Structum.
Robert Fiutek, Dyrektor Zarządzający LOQUAX

InfoBiz - moduł SEO SYSTEM

Automatyczne pozycjonowanie stron witryny internetowej pozwala na samodzielne pozycjonowanie się nowych produktów i usług umieszczanych w systemie InfoBiz Server. Proces pozycjonowania nie wymaga dodatkowych zabiegów - wszystko odbywa się automatycznie, poprzez współpracę systemu SEO InfoBiz Server z wyszukiwarkami internetowymi.

więcej »

Firma w Internecie, czyli przewaga konkurencyjna na porcie 80

Uruchomienie strony internetowej nie daje przewagi konkurencyjnej! Aby uzyskać przewagę konkurencyjną, musimy działać skuteczniej i bardziej innowacyjnie. Zastosowanie nowoczesnej technologii, ze względu na jej powszechną dostępność, nie daje przewagi - niezbędne są innowacyjne pomysły, odwaga i chęć wprowadzania zmian do realizowanego modelu biznesowego.

więcej »

marketing

innowacyjne narzędzia marketingu internetowego InfoBiz - promocja firmy w internecie Narzędzia marketingu internetowego zintegro

więcej »
do góry