Wyniki wyszukiwania "freeware"

InfoBiz - moduł CMS BASIC (freeware)

Dlaczego warto wybrać CMS Basic (freeware) systemu InfoBiz Server jako darmowy System Zarządzania Treścią?

Inne darmowe systemy zarządzania treścią są dobre, bo są darmowe... CMS Basic na licencji freeware jest przede wszystkim elementem systemu, który może rosnąć razem z potrzebami użytkownika. Zakładając korzystny zbieg okoliczności, nowa strona internetowa stanie się kiedyś dużą witryną, która będzie potrzebowała rozbudowanej funkcjonalności.

Wykonanie szablonu witryny internetowej

Wykonanie szablonu InfoBiz - prezentacja wideo

wideo w dużej rozdzielczości (do odtwarzania polecamy Media Player Classic - freeware), MANUAL wykonania szablonu

 Cechy i zalety systemu

InfoBiz Server jest modułowy, wielofunkcyjny (zobacz funkcjonalność systemu) i zintegrowany. Jest w pełni internetowy. Współpracuje z systemami open source - Asterisk (VOIP Call Center), Apache, MySQL. Może być integrowany z systemami ERP.

Tworzenie strony internetowej

Tworzenie strony internetowej można prowadzić etapami. Kolejność realizowanych kroków w ramach budowy dużej witryny internetowej obejmuje

Oprogramowanie sklepu internetowego :. system InfoBiz Server

InfoBiz Server to modułowe oprogramowanie sklepu internetowego. Pozwala na uruchomienie systemu handlu elektronicznego b2b i b2c. Doskonale sprawdza się jako klasyczny detaliczny sklep internetowy oraz jako system handlu hurtowego dla dużych sieci dystrybucyjnych.

Przegląd modułów systemu InfoBiz Server

InfoBiz Server - moduły i funkcjonalność systemu

  • funkcjonalność witryny internetowej zależy wyłącznie od uruchomionych modułów systemu InfoBiz Server i jest niezależna od ustalonego projektu graficznego
  • dobór uruchomionych modułów zależy od realizowanych modeli biznesowych
  • funkcjonalność witryny może być rozszerzana o kolejne moduły w dowolnym momencie
  • system InfoBiz Server może funkcjonować jako witryna internetowa i portal intranetowy
  • funkcjonalność systemu pozwala na uruchomienie i zarządzanie firmą internetową
  • system pozwala na podział kompetencji pracowników w zakresie realizowanych funkcji i dostępu do informacji

CMS
przeznaczenie: edycja treści witryny publicznej, budowanie prywatnego intranetu oraz części serwisu wydzielonego dla partnerów, dostępnego po zalogowaniu

CRM
przeznaczenie: Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami (CRM (ang. Customer Relationship Management), odnotowywanie kontaktów z każdym klientem z osobna (niezależnie od kanału komunikacji) i podejmowaniu odpowiednich decyzji przez system (tele)informatyczny w zależności od historii klienta.

e-Commerce
przeznaczenie: gotowy system handlu elektroniczego przeznaczone dla producentów, dystrybutorów oraz wszystkich firm, które umożliwiają składanie zamówień na swoje produkty czy usługi. W trakcie wdrożenia, może być dostosowana do wymagań naszych Klientów.

marketing
przeznaczenie: aktywne działania biznesowe w Internecie, zwiększenie oglądalności witryny internetowej, zbudowanie społeczności zgromadzonej wokół serwisu internetowego.

zarządzanie projektami
przeznaczenie: organizacja pracy grupowwej poprzez organizację zadań i przekazywanie wiadomości o zmianach w projektach. Użytkownicy systemu mogą być organizowani w grupy odpowiedzialne za realizację wybranych projektów. System może obsługiwać dowolną organizację - niezależnie od zakresu działań realizowanych przez organizację, może być zaadaptowany podczas wdrożenia do obsługi firmy handlowej, usługowej i produkcyjnej lub też do organizacji pracy jednostki budżetowej np. urzędu gminy. Funkcjonalność witryny internetowej może być rozszerzana w dowolnym momencie.

Praca dla handlowców i webdesignerów

TELE PRACA - poszukujemy współpracowników w ramach Programu Partnerskiego. Tele praca dla handlowców i projektantów stron internetowych.

Oferta współpracy dla agencji reklamowych i firm z branży IT

Wierzymy w sukces, który możemy osiągnąć łącząc Twoje umiejętności i kontakty z naszym doświadczeniem, wiedzą oraz zapleczem technicznym. Zaoferuj swoim klientom innowacyjne rozwiązania internetowe i skróć czas realizacji projektów internetowych korzystając z gotowych narzędzi.

Strona internetowa, czy warto inwestować?

Kiedy koszt strony internetowej jest uzasadnioną inwestycją? Jakie są korzyści z posiadania strony internetowej? Z perspektywy czasu odpowiedzi są proste, zwłaszcza, że niektóre efekty uruchomienia strony internetowej (wzrost sprzedaży, rozpoznawalność marki, geograficzne rozszerzenie rynku, etc) mogą być precyzyjnie określone.

Koszt strony internetowej
uruchomione w systemie InfoBiz Server zależy od tego, które moduły systemu zostaną uruchomione. Podstawowa wersja systemu dostępna jest bezpłatnie. Dzięki możliwości uruchamiania wyłącznie potrzebnej funkcjonalności, koszt uruchomienia witryny, to inwestycja, która buduje Twój biznes. Kolejne moduły systemu InfoBiz Server możesz uruchamiać w dowolnym momencie - wtedy, gdy zadecydujesz o poszerzeniu zakresu działalności internetowej, zależnie od realizowanego przez Ciebie modelu biznesowego.

Program Partnerski - zapraszamy!

Program Partnerski będzie naliczał prowizje od wszystkich sprzedanych modułów rozszerzających funkcjonalność kopii systemu InfoBiz Server, które zostaną rozpowsze...

Zapraszamy do współpracy firmy branży IT i agencje reklamowe - program partnerski

Zapraszamy do współpracy firmy branży IT i agencje reklamowe poprzez udział w Programie Partnerskim.

Skuteczne rozwiązania internetowe obejmujące CMS, CRM, e-commerce, zarządzanie projektami i marketing internetowy

Jeżeli planujesz uruchomienie portalu internetowego, chcesz umieścić oferty pracy albo chcesz uruchomić gotowy sklep internetowy, to ta informacja jest dla Ciebie. InfoBiz Server umożliwia uruchomienie rozwiązań obejmujących CMS, CRM, marketing internetowy, e-commerce oraz zarządzanie projektami.

Koszt strony internetowej - wycena

Koszt strony internetowej zbudowanej na bazie InfoBiz Server zależy od oczekiwanej funkcjonalności a w rezultacie od tego, które moduły systemu zostaną uruchomione. Podstawowa wersja systemu dostępna jest bezpłatnie.

Koszt uruchomienia portalu miasta Lublin nie przekroczył 21 tysięcy złotych. W lipcu 2009 wartość portalu została oszacowana na 586 tysięcy złotych.

Koszt strony internetowej to inwestycja, która przynosi korzyści - zwiększenie sprzedaży, poprawę wizerunku firmy i marki, usprawnienie pracy, podniesienie jakości obsługi klienta - zależnie od faktycznych potrzeb i realizowanych modeli biznesowych.

do góry