Tworzenie strony internetowej

Wersja do druku Poleć znajomemu

Tworzenie strony internetowej można prowadzić etapami. Kolejność realizowanych kroków w ramach budowy dużej witryny internetowej obejmuje

zobacz: ile kosztuje strona internetowa - SZYBKA WYCENA STRONY INTERNETOWEJ


W dalszej kolejności rozwój witryny internetowej może obejmować:

Modułowa budowa systemu InfoBiz Server pozwala na optymalne wykorzystanie nakładów. Tworzenie strony internetowej a docelowo budowa dużej witryny, może być realizowana etapami, proporcjonalnie do potrzeb i możliwości finansowych.

Tworzenie strony internetowej obejmuje budowę menu nawigacyjnego (moduł CMS MENU) i tworzenia treści stron internetowych (moduł CMS EDYCJA TREŚCI). Budowanie witryny internetowej, to stały proces, w który może być zaangażowana duża grupa osób. Podział kompetencji do konkretnych obszarów serwisu jest niezbędny do osiągnięcia porządku organizacyjnego. InfoBiz pozwala na określenie dostępu do funkcji witryny internetowej i kontrolę dostępu do wybranych treści serwisu internetowego.

Dobrze zorganizowana witryna internetowa wraz z przemyślaną strukturą kompetencji redaktorów odpowiedzialnych za publikowane informacje, odzwierciedla porządek organizacyjny i jest efektem działania sprawnie zarządzanej organizacji - mówi Michał Karapuda, manager Centrum Kultury w Lublinie.

Każdy moduł InfoBiz Server jest elementem systemu, który może rosnąć razem z Twoimi potrzebami. Dobrze zarządzana firma stanie się kiedyś dużą organizacją, która będzie potrzebowała wszechstronnego i elastycznego narzędzia wspomagającego dalszy rozwój. Moduły InfoBiz Server to elementy, z których możesz zbudować własny sukces. W przyszłości firma internetowa może uruchamiać kolejne moduły, proporcjonalnie do własnych potrzeb.

Pełna elastyczność i modułowa budowa sytemu pozwala na krótki czas i niski koszt tworzenia strony internetowej.

Myśląc o przyszłych potrzebach użytkowników InfoBiz Server, już teraz udostępniamy pełną funkcjonalność niezbędną nowoczesnej firmie:

CMS - edycja i tworzenie strony internetowej i intranetowej, tworzenie galeriami mediów, kontrolowanie praw dostępu do strony internetowej
MARKETING - marketing internetowy, samodzielne pozycjonowanie, zarządzanie banerami, kupony rabatowe i ofertowanie, newsletter
CRM - zarządzanie kontaktami z klientami, kadry, obsługa zapytań od klientów, obsługa partnerów handlowych, ankiety
eCOMMERCE - oprogramowanie sklepu internetowego, tworzenie katalogu produktów, obsługa cenników
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - system pracy grupowej i baza wiedzy

Wdrożenie systemu InfoBiz Server daje możliwości osiągnięcia strategicznych korzyści biznesowych dla organizacji jako całości, a nie tylko udogodnień dla działu IT w zakresie ergonomii tworzenia strony internetowej.

Zobacz: bezwarunkowa gwarancja satysfakcji - gwarancja zwrotu należności

Zobacz także: Referencje - czyli co mówią inni użytkownicy InfoBiz Server o jego skuteczności

server.cms.crm.comerce.smal.gif

do góry