Innowacyjny marketing - internetowe narzędzia marketingu internetowego InfoBiz Server

Wersja do druku Poleć znajomemu

Innowacyjność marketingu w systemie InfoBiz Server rozumiemy jako nowe spojrzenie na mechanizmy marketingu internetowego, które znane są już od dawna. Stosując innowacyjne narzędzia marketingowe osiągamy większą skuteczność działań marketingowych. Prowadzi to wprost do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Jesteśmy na tyle pewni, że innowacyjne metody marketingu internetowego są skuteczne, że jesteśmy gotowi osiągnąć dzięki nim Twoje cele biznesowe, godząc się na wynagrodzenie, którym będzie część wypracowanych przez nas zysków - sprawdź ofertę: Outsourcing marketingu i sprzedaży.

Innowacyjne pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Oferty usług pozycjonowania stron internetowych są bardzo rozpowszechnione w Internecie.  Dostępne powszechnie oferty ograniczają się jednak do usług realizowanych indywidualnie dla każdego pozycjonowanego serwisu. W klasycznym rozumieniu usługi pozycjonowania, firma zewnętrzna, której zlecamy usługi pozycjonowania, tworzy zewnętrzne linki do pozycjonowanego serwisu i ręcznie dokonuje optymalizacji serwisu pod kątem wyszukiwarek. Innowacyjne podejście do marketingu w wyszukiwarkach zrealizowane jest poprzez moduł SEO SYSTEM. Jest to rozwiązanie typu „włącz i zapomnij” – wszystkie nowe informacje publikowane w ramach witryn internetowych pozycjonowane są automatycznie. W rezultacie, problem pozycjonowania nowych produktów nie istnieje – wszystkie nowe produkty pojawiające się w systemie sprzedaży, pozycjonowane są w wyszukiwarkach natychmiast po wprowadzeniu ich do systemu InfoBiz Server.
 

Innowacyjne sondy i głosowania internetowe

Umieszczenie sondy na stronie internetowej wydawało się ciekawe... kilka lat temu. Aktualnie, umieszczenie okienka głosowania na stronie internetowej, jest banalne i w zasadzie nie niesie ze sobą korzyści. Internetowe głosowanie spełnia rolę „kwiatka do korzucha” – jeżeli strona jest mało kolorowa, to umieśćmy na niej sondę - słupki wyników będą kolorowe. Moduł CRM SONDY rozszerza możliwości internetowych głosowań. Zauważyliśmy, że jeżeli użytkownik strony internetowej zainteresował się pytaniami zadanymi w ramach internetowego głosowania i dodatkowo określił wobec nich swoje stanowisko... to powinien otrzymać kontekstowo dobraną informację zwrotną! W zależności od odpowiedzi udzielanej na pytania zadawane poprzez moduł CRM SONDY, system InfoBiz Server przekierowuje użytkowników na różne strony internetowe - zależnie od udzielonych odpowiedzi. W rezultacie, witryna internetowa dostosowuje się do zadeklarowanych preferencji użytkownika i prowadzi go do informacji, które faktycznie go interesują.


Innowacyjny newsletter

Tworzenie internetowej bazy subskrybentów i wysyłanie newsletterów nie jest niczym odkrywczym. Chcąc podnieść skuteczność wysyłanych newsletterów, wprowadziliśmy do modułu NEWSLETTER możliwość monitorowania kliknięć na linki umieszczane wewnątrz newslettera. Znacznik typu spy url pozwala na monitorowanie skuteczności prowadzonego mailingu. Klienci klikając na monitorowany link, powodują odnotowanie tej informacji w systemie InfoBiz Server a jednocześnie dopisują swój adres do grupy "zainteresowanych klientów". Kolejne mailingi mogą być kierowane do wyselekcjonowanej w ten sposób grupy odbiorców. Dzięki temu, rozsyłana korespondencja skierowana jest wyłącznie do realnie zainteresowanych klientów.


Innowacyjne kupony rabatowe

Wszyscy je znamy – 10% rabatu na książki w księgarni na sąsiedniej ulicy. W systemie InfoBiz Server – kupony rabatowe działają podobnie, ale mogą być wysyłane pocztą elektroniczną i z wykorzystaniem newslettera. Każdy kupon rabatowy może mieć indywidualnie określone warunki promocji – rabat kwotowy lub procentowy. Moduł KUPONY RABATOWE pozwala na tworzenie kuponów rabatowych, które mogą być wykorzystywany jednokrotnie, lub wielokrotnie, jak karta stałego klienta.

Zabacz także: Innowacyjne zarządzanie.

do góry