Skuteczne rozwiązania internetowe obejmujące CMS, CRM, e-commerce, zarządzanie projektami i marketing internetowy

Wersja do druku Poleć znajomemu
19.01.2012, 13:38

Jeżeli planujesz uruchomienie portalu internetowego, chcesz umieścić oferty pracy albo chcesz uruchomić gotowy sklep internetowy, to ta informacja jest dla Ciebie. InfoBiz Server umożliwia uruchomienie rozwiązań obejmujących CMS, CRM, marketing internetowy, e-commerce oraz zarządzanie projektami.

Jeżeli

to wystarczy jeden InfoBiz Server - zintegrowane modułowy system, będący centrum wszystkich danych i procesów, z których korzystają pracownicy, klienci i dostawcy. Globalnie, 24 godziny na dobę, w dowolnym języku.

Korzystając ze sprawdzonych rozwiazań o budowie modułowej, nie musisz ponosić kosztów systemów, z których nie korzystasz w całości. Potrzebne moduły mogą być uruchomione w dowolnym momencie w trakcie eksploatacji systemu wtedy, gdy bedą już potrzebne.

Structum proponuje innowacyjne rozwiązania, które uważamy za wartościowe zarówno pod względem technologicznym jak i funkcjonalnym. Szczególnie cenimy sobie ukierunkowane na skuteczność profesjonalne doradztwo oraz realne powodzenie rynkowe wdrażanych przez Structum rozwiązań internetowych. Śmiało możemy powiedzieć, że należymy do grupy beneficjentów korzystających z doświadczenia i wiedzy sprzedawanych przez firmę Structum.
Robert Fiutek, Dyrektor Zarządzający LOQUAX

InfoBiz Server jest modułowym systemem pozwaląjacym na przeniesienie do Internetu wielu obszarów dzialalności nowoczesnej firmy internetowej. InfoBiz Server łączy najnowsze technologie z innowacyjnymi koncepcjami marketingowymi. W jednym miejscu gromadzi gotowe rozwiązania obejmujące CMS, marketing internetowy, CRM, eCommerce i zarządzanie projektami - system pracy grupowej.


Wdrożenie systemu InfoBiz Server daje możliwości osiągnięcia strategicznych korzyści biznesowych dla organizacji jako całości, a nie tylko udogodnień dla działu IT w zakresie ergonomii budowy witryny internetowej.

Nowoczesne narzędzia nie muszą być drogie. Pierwszy krok możesz wykonać teraz i to za darmo!

Poproś jednego z naszych Partnerów o zainstalowanie dla Ciebie systemu InfoBiz Server w wersji freeware za darmo. Dowolne moduły systemu możesz aktywować później przez internet.

ulotka systemu InfoBiz Server - format pdf, wielkość 65 kb

do góry