Przewaga przez innowacje

Wersja do druku Poleć znajomemu

04.09.2006 14:48

Skuteczne rozwiązania internetowe obejmujące CMS, CRM, e-commerce, zarządzanie projektami i marketing internetowy

Jeżeli planujesz uruchomienie portalu internetowego, chcesz umieścić oferty pracy albo chcesz uruchomić gotowy sklep internetowy, to ta informacja jest dla Ciebie. InfoBiz Server umożliwia uruchomienie rozwiązań obejmujących CMS, CRM, marketing internetowy, e-commerce oraz zarządzanie projektami.

więcej »

24.11.2006 13:44

Analizy sprzedaży internetowej, czyli CMS & sklep internetowy w praktyce

Analizy sprzedaży internetowej obejmują zarówno ilość działających sklepów internetowych jak i szacowane obroty sprzedaży sklepów internetowych. Analizami zajmują się organizacje konsumenckie i badawcze działające w branży IT.

więcej »

18.12.2006 15:20

Nowoczesna organizacja, czyli jak zdobywać i wykorzystywać wiedzę

Nowoczesna organizacja, niezależnie czy działa jako organizacja non-profit, czy jako firma komercyjna, podlega tym samym regułom konkurencyjności. W każdym wypadku dostęp do wiedzy, jakość kontaktów z klientami i szybkość reagowania na zmiany otoczenia pozwalają pracować wydajniej i efektywniej. Zintegrowane narzędzia promocji i sprzedaży pozwalają na skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek. Skrócenie czasu reakcji na potrzeby rynku wyróżnia innowacyjne organizacje i decyduje o sukcesie handlowym.

więcej »

do góry