STRUCTUM - firma internetowa

Wersja do druku Poleć znajomemu

STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

STRUCTUM TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

P. W. Structum Sp. z o.o.
Szeligowskiego 8/99
20-883 Lublin, Poland
www.structum.pl

NIP 712-015-64-12
VAT UE PL 7120156412
REGON 004164804
KRS 0000017929
Kapitał zakładowy 50400 zł

ROK ZAŁOŻENIA

1990


MOTTO

STRUCTUM - TECHNOLOGIE JUTRA DZISIAJ

 

WIZJA FIRMY

Wspieramy naszych klientów i partnerów w podnoszeniu ich efektywności poprzez consulting i outsourcing, udostępniane nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Prowadzimy współpracę biznesową z partnerami technologiczymi i merytorycznymi - korzystamy z outsourcingu wszędzie tam, gdzie nie możemy być najlepsi.

Konsekwentne inwestujemy w wiedzę i rozwój. Koncentrujemy się na obszarach naszych kluczowych kompetencji. Dążymy do biznesowej doskonałości. Zwiększamy w ten sposób potencjał i wartość firmy.

Wszystkie produkty STRUCTUM posiadają współne cechy: nowoczesność, innowacyjność i skuteczność.

Zdzisław Szczepaniak, Prezes Zarządu Structum Sp. z o.o.


MISJA FIRMY

Dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania internetowe, które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

Zdzisław Szczepaniak, Prezes Zarządu Structum Sp. z o.o.

 

WARTOŚCI

Najważniejszym zasobem Structum są pracujący w niej ludzie. Podstawowymi zasadami, którymi konsekwentnie kierujemy się, są:

  • wiedza i doświadczenie praktyczne
  • innowacyjność i kreatywność
  • skuteczność (współpraca, orientacja na cel i zaangażowanie)
  • odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość dostarczanych produktów i usług)

Wybrane przez nas wartości mają decydujący wpływ na trwałość firmy i zaufanie ze strony klientów.


STRATEGIA FIRMY
 

Doświadczenie zdobywamy już od 1990 roku.

Jesteśmy firmą internetową z wyboru - dzięki temu możemy być bliżej naszych klientów. Korzystamy z internetu jako środowiska pracy - zatrudniamy pracowników zdalnych w modelu telepracy.

Budujemy witryny internetowe i intranetowe, systemy zarządzania projektami, systemy handlu elektronicznego b2b i b2c. Udostępniamy narzędzia marketingu internetowego.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które pozwalają naszym Klientom na osiąganie korzyści biznesowych.
 
Realizujemy nowe pomysły biznesowe - strategia firmy zakłada ciągłe wprowadzanie innowacji i zmian w modelu biznesowym, co pozwala nam na utrzymywanie przewagi konkurencyjnej.

Wyznaczamy nowe kierunki działania, eksperymentujemy z nowymi technologiami, rozwijamy innowacyjne rozwiązania internetowe. Wykraczamy poza tradycyjne modele biznesowe. Wszystkie elementy ryzyka związane z wprowadzaniem innowacji bierzemy na siebie - STRUCTUM jest pierwszym użytkownikiem najnowszych rozwiązań i technologii. Do oferty handlowej przenosimy wyłącznie te rozwiązania i technologie, które okazały się skuteczne dla nas.
 
Bazując na własnym doświadczeniu oraz potrzebach naszych klientów stworzyliśmy InfoBiz Server - internetowy system zarządzania wiedzą. Cała funkcjonalność systemu odzwierciedla realne potrzeby organizacji wobec systemu informatycznego. Każda funkcja systemu ma wartość użytkową ukierunkowaną na wygodę, ergonomię lub osiągnięcie korzyści biznesowych.

InfoBiz Server jest to modułowy system informatyczny obejmujący:
  • system pracy grupowej (baza wiedzy, organizacja pracy zespołowej i komunikacji wewnątrz firmy, systematyzowanie i archiwizowanie zasobów informacji, zarządzanie projektami),
  • system zarządzania relacjami z klientem - CRM,
  • system zarządzania treścią witryny internetowej - CMS,
  • system handlu elektronicznego,
  • narzędzia marketingu internetowego.

Wraz z naszym rozwojem, rozwija się InfoBiz Server - który jest produktem i jednocześnie odzwierciedleniem innowacyjnej filozofii działania. Uniwersalność systemu oraz jego modułowa budowa umożliwiają szybkie dopasowanie go do wymagań każdej organizacji.


Szukamy partnerów technologicznych
Chętnie podejmiemy współpracę z Partnerami oferującymi rozwiązania w dziedzinie ERP, VOIP i archiwizacji danych.


Szukamy partnerów merytorycznych
Chętnie przekażemy Partnerom merytorycznym część naszej działalności operacyjnej w zakresie doboru technologii, ofertowania i bezpośredniej obsługi Klientów.


Zapraszamy do współpracy.

do góry