InfoBiz - moduł SEO SYSTEM

Wersja do druku Poleć znajomemu

Automatyczne pozycjonowanie stron witryny internetowej pozwala na samodzielne pozycjonowanie się nowych produktów i usług umieszczanych w systemie InfoBiz Server. Proces pozycjonowania nie wymaga dodatkowych zabiegów - wszystko odbywa się automatycznie, poprzez współpracę systemu SEO InfoBiz Server z wyszukiwarkami internetowymi.

Producent: Structum Sp. z o.o.
Symbol: IBSTOOL_003
Jednostka: licencja
Zastosowanie: tworzenie stron internetowych, specjalistyczny, marketing
licencja
1 licencja
Zobacz więcej produktów z kategorii: marketing
 • Specyfikacja
 • Powiązane
 • Kod QR

Automatyczne pozycjonowanie obejmuje wszystkie informacje (produkty, opisy, aktualności, etc) dodawane do witryny internetowej natychmiast po ich dodaniu do systemu.

sprawdzanie rankingu na Google sprawdzanie rankingu na wyszukiwarce LIVE sprawdzanie rankingu na wyszukiwarce ONET sprawdzanie rankingu na wyszukiwarce WP - netsprint

Gwarantujemy, że automatyczne pozycjonowanie jest skuteczne - gwarancja satysfakcji - gwarancja zwrotu należności.

Tak, zostałem poinformowany, że przez 30 dni mogę zwrócić zakupione licencje odzyskując 100% należności. (zobacz naszą gwarancję satysfakcji i odniesienia korzyści)

Moduł SEO SYSTEM - moduł optymalizacji rankingu w wyszukiwarkach

Moduł pozwala na automatyczne pozycjonowanie witryny publicznej. Moduł pozwala na określenie słów kluczowych do artykułów i produktów. Moduł umożliwia określanie znaczników META, TITLE oraz DESCRIPTION.

Podstawowa funkcjonalność modułu SEO SYSTEM (automatyczne pozycjonowanie)

 • określanie słów kluczowych na poziomie całego serwisu
 • określanie słów kluczowych na poziomie artykułów
 • określanie słów kluczowych na poziomie produktów

Najważniejsze korzyści:

 • oszczędność czasu potrzebnego na dotarcie do klienta
 • redukcja kosztów pozyskania klienta
 • automatyczne, samodzielne pozycjonowanie - nie trzeba o tym pamiętać - mechanizm typu włącz i zapomnij
  • nowy produkt dopisany do bazy automatycznie podlega procesowi pozycjonowania w wyszukiwarkach - wykorzystuje słowa kluczowe określone dla swojej grupy produktów
  • nowy artykuł opublikowany w serwisie jest automatycznie promowany w wynikach wyszukiwarek na podstawie słów kluczowych określonych dla całej grupy artykułów lub dla całego serwisu
 • poprawa oglądalności witryny prowadzi do zwiększenia sprzedaży

Automatyczne pozycjonowanie stron internetowych (WWW)
Stworzenie ciekawego i bogatego serwisu internetowego to dopiero pierwszy krok do odniesienia sukcesu w sieci internetowej. Korzyści z posiadania strony internetowej pojawią się wtedy, gdy strona uzyska wysoką pozycję w wyszukiwarkach a tym samym na naszą stronę internetową przyjdą zainteresowani klienci.

Samodzielne pozycjonowanie stron www jest efektywne dzięki wyeliminowaniu konieczności ręcznej optymalizacji każdej strony na wybrane słowa kluczowe. Automatyczne pozycjonowanie można ograniczyć do podania słów kluczowych dla całego serwisu. Można także dokonać tuningu mechanizmów SEO poprzez określenie indywidualnych słów kluczowych i opisów dla wybranych obszarów witryny.

Produkty powiązane i uzupełniające

Kod QR produktu

Zobacz także

 • InfoBiz - moduł CMS EDYCJA TREŚCI

  System Zarządzania Treścią (ang. CMS) pozwala tworzenie i edytowanie witryny internetowej. We współpracy z modułami z grupy COMMERCE oraz MARKETING, pozwala także na natychmiastowe wprowadzenie nowego produktu na rynek.  

  więcej »
 • InfoBiz - moduł KATALOG PRODUKTÓW

  Moduł Katalog Produktów może funkcjonować samodzielnie jako system prezentowania oferty handlowej. W połączeniu z modułem Zamówienia oraz CRM Klienci, stanowi system sklepu internetowego.

  więcej »
 • InfoBiz - moduł NEWSLETTER

  Newsletter zintegrowany z systemem InfoBiz Server pozwala na tworzenie i wysyłanie korespondencji seryjnej do całej bazy klientów, do wybranych grup klientów lub do wybranych branż. Newsletter pozwala także na wysyłanie informacji do wyselekcjonowanej grupy czytelników newslettera, którzy kliknęli na monitorowany link. Mechanizm ten pozwala na precyzyjne kierowanie informacji wyłącznie do zainteresowanych odbiorców.

  więcej »
do góry