gwarancja opłacalności inwestycji - ROI wpisane do umowy na wdrożenie InfoBiz Server

Wersja do druku Poleć znajomemu

Pieniądze stanowią krwioobieg gospodarki. Są także niezbędne Twojemu biznesowi, dlatego uważamy, że każda złotówka użyta do uruchomienia InfoBiz Server powinna zwrócić do Ciebie w ciągu pierwszego roku. Jeżeli tak się nie stanie - dostaniesz od nas rekompensatę.

Zanim podpiszemy kontrakt na wdrożenie systemu InfoBiz Server, określimy razem Twoje cele biznesowe, które mamy osiągnąć poprzez wdrożenie systemu. Przykładowo mogą one wyglądać następująco:

  • uruchomiona nowoczesna witryna internetowa prezentująca informacje o Twojej firmie, którą w pierwszym roku odwiedza 15.000 osób,
  • uruchomiony sklep internetowy, który przeprowadza transakcje o wartości przynajmniej 60.000 zł netto w ciągu pierwszego roku,
  • wdrożony system generowania dokumentów zamówień do dostawców, umów i kilku innych (SOD), generator reportów, automat do drukowania kopert, automatyczny faks i system ofertowania i w ten sposób skracamy czas pracy potrzebny na czynności administracyjne o 1200 godzin w pierwszym roku.

Na podstawie powyższych założeń określamy spodziewane korzyści i zapisujemy to do umowy na wdrożenie systemu InfoBiz Server:

  • 15.000 osób oglądających naszą witrynę, to ekwiwalent 15.000 dostarczonych ulotek reklamowych - szacunkowa wartość - 15.0000 zł,
  • 60.000 zł dodatkowego obrotu, to powiedzmy 15.000 zysku,
  • zaoszczędzenie 1200 godzin pracy - to przy założeniu, że pracownicy otrzymują wynagrodzenie równe średniej krajowej - 20.940 zł Twojego zysku.

Przy zrealizowaniu powyższego planu, zobowiązujemy się, że stworzymy wartość 50.940 zł netto dla Twojego biznesu i wpisujemy to do kontraktu. Szacunkowy koszt wdrożenia InfoBiz Server przy powyżej określonym zakresie wdrożenia, nie powinien przekroczyć 40.000 zł netto. Przy powyższych założeniach ROI z inwestycji w InfoBiz Server wynosi 127% rocznie.

Gwarantujemy opłacalność inwestycji w InfoBiz Server. Jeżeli po roku używania systemu, osiągnięte przez użytkownika korzyści okażą się niższe niż ROI określone w umowie, umożliwiamy zwrot zakupionego systemu i gwarantujemy zwrot ceny zakupionej licencji pomniejszoną o wartość korzyści osiągniętych przez użytkownika do tego momentu.

Niezależnie od tego, udzielamy bezwarunkowej gwarancji satysfakcji w ciągu pierwszych 30 dni od momentu sprzedaży.

Zapytaj o ofertę na wdrożenie systemu InfoBiz Server dla Twojej firmy oraz kalkulację ROI w przypadku Twojej inwestycji.

do góry