Nagroda dla witryny internetowej www.proszynski.pl

Wersja do druku Poleć znajomemu
28.11.2011, 10:54

Serwis internetowy Wydawnictwa Prószyński i S-ka SA uruchomiony na bazie systemu InfoBiz Server zdobył wyróżnienie w tegorocznej edycji nagrody Papierowy Ekran 2008 i w ten sposób znalazł się w gronie najlepszych serwisów internetowych o książkach! Kapituła konkursu doceniła serwis za "przejrzystość formy i przyjazność dla użytkownika".

nagroda Papierowy EkranWdrożenie systemu InfoBiz Server w ramach witryny www.proszynski.pl obejmowało większość modułów systemu CMS i narzędzia marketingu internetowego.

Do tegorocznej edycji konkursu Papierowy Ekran zgłosiło się 128 witryn, a nominowanych zostało 27. Uroczystość wręczenia statuetki Papierowego Ekranu odbyła się 16 maja, podczas 53. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie. Kapituła konkursu przyznała dwa wyróżnienia – dla serwisu www.ksiazki.tv oraz serwisu www.proszynski.pl. Nagroda główna trafiła do twórców serwisu www.artPAPIER.com.

Konkurs Papierowy Ekran organizowany jest co ro­ku w ramach Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie przez Miesięcznik Wydawca i Fundację Nadwyraz. Jego celem jest wyłonienie najlepszych polskojęzycznych serwisów internetowych promujących książki – w szczególności serwisów wydawnictw, księgarń, bibliotek i organizacji popularyzujących czytelnictwo. Zwycięzców wybiera Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele patronów Nagrody (Ars Polona S.A., Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Instytut Książki) oraz zaproszeni przez organizatorów przedstawiciele środowisk zaangażowanych w promocję książek i popularyzację czytelnictwa. W ocenie kandydatów uwzględniane są: zawartość merytoryczna serwisów, ich aktualność i interaktywność, przyjazność dla użytkownika oraz estetyka.

Przeczytaj jak przebiegało wdrożenie systemu CMS dla Wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Dodaj do Facebook

do góry