Gwarancja opłacalności inwestycji - ROI wpisane do umowy na wdrożenie InfoBiz Server

Wersja do druku Poleć znajomemu
30.06.2012, 22:56

Pieniądze stanowią krwioobieg gospodarki. Są także niezbędne Twojemu biznesowi, dlatego uważamy, że każda złotówka użyta do uruchomienia InfoBiz Server powinna zwrócić do Ciebie w ciągu pierwszego roku. Jeżeli tak się nie stanie - zwrócimy Tobie proporcjonalną do brakujących korzyści część ceny zakupionych przez Ciebie licencji.

Zanim podpiszemy kontrakt na wdrożenie systemu InfoBiz Server, określamy Twoje cele biznesowe, które mamy osiągnąć poprzez wdrożenie systemu. Przykładowo mogą one wyglądać następująco:

  • uruchomiona nowoczesna witryna internetowa prezentująca informacje o Twojej firmie, którą w pierwszym roku odwiedza 10.000 osób,
  • uruchomiony sklep internetowy, który przeprowadza transakcje na przynajmniej 50.000 zł netto w ciągu pierwszego roku,
  • wdrożony system generowania dokumentów zamówień do dostawców, umów i kilku innych (SOD), generator reportów, automat do drukowania kopert, automatyczny faks i system ofertowania i w ten sposób skracamy czas pracy potrzebny na czynności administracyjne o 1200 godzin w pierwszym roku.

Na podstawie powyższych założeń określamy spodziewane korzyści:

  • 10.000 osób oglądających naszą witrynę, to ekwiwalent 10.000 dostarczonych ulotek reklamowych - szacunkowa wartość - 15.0000,
  • 50.000 zł dodatkowego obrotu, to powiedzmy 15.000 zysku,
  • zaoszczędzenie 1200 godzin pracy, to przy założeniu, że pracownik otrzymuje średnią krajową, to 20940 zł Twojego zysku.

Przy zrealizowaniu powyższego planu, tworzymy wartość 50.940 zł netto dla Twojego biznesu - i to wpisujemy do kontraktu. Szacunkowy koszt wdrożenia InfoBiz Server przy powyżej określonym zakresie wdrożenia, nie powinien przekroczyć 40.000 zł netto. Przy powyższych założeniach ROI z inwestycji w InfoBiz Server wynosi 127% rocznie.

Gwarantujemy, że jeżeli osiągniemy Twoje cele biznesowe poniżej ustalonych i wpisanych do kontraktu oczekiwań, możesz zwrócić licencje systemu, a my oddamy Tobie proporcjonalną do wartości nieosiągniętych korzyści część ceny licencji. Niezależnie udzielamy bezwarunkowej gwarancji satysfakcji w ciągu pierwszych 30 dni od momentu sprzedaży.

Zapytaj o wycenę i ofertę systemu InfoBiz Server dla Ciebie albo oblicz ile wynosi ROI w przypadku Twojej inwestycji w InfoBiz Server.

do góry