Praca zdalna: wdrożeniowiec i programista PHP - stałe zlecenia

Wersja do druku Poleć znajomemu

Praca zdalna dla wdrożeniowca - programisty PHP i SQL. Oferujemy pracę zleconą - umowa o dzieło.

programista wdrożeniowiec - PHP, SQL, XHTML/CSS
praca zdalna w Lublinie, Rzeszowie, Radomiu, stałe zlecenia

Zadania

  • Prace programistyczne wdrożeniowe w ramach dużego przedsięwzięcia informatycznego
  • Wsparcie techniczne dla klientów tworzonego oprogramowania

Oczekiwania

  • Doświadczenie programistyczne w PHP i SQL
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu internetowych rozwiązań bazodanowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w firmie internetowej o stabilnej pozycji rynkowej
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zgłoszenia

  • Listy motywacyjne i CV prosimy przesyłać na adres: >> info[at]infobiz.pl <<
  • Adres do korespondencji: Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30/59, 20-246 Lublin, Poland

do góry