Praca dla handlowców i webdesignerów

Wersja do druku Poleć znajomemu

TELE PRACA - poszukujemy współpracowników w ramach Programu Partnerskiego. Tele praca dla handlowców i projektantów stron internetowych.

WEBDESIGNER / HANDLOWIEC - tele praca
praca przez internet w Lublinie, praca zdalna cała Polska

Jeżeli interesuje Cię projektowanie stron internetowych oraz takie dziedziny, jak systemy ecommerce, zarządzanie projektami lub marketing internetowy - to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Zadania

Oczekiwania

  • Odwaga do samodzielnego działania
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Własny komputer i dostęp do internetu

 Oferujemy

  • stałe zlecenia na wykonanie stron internetowych dla klientów w Twoim rejonie
  • skuteczne narzędzie do budowy witryn internetowych - InfoBiz Server, także na licencji freeware
  • wysoką prowizję od licencji InfoBiz Server, które zakupią klienci, których obsłużysz
  • wynagrodzenie za usługi wykonane dla klienta - zgodnie z cennikiem usług
  • współpracę z firmą internetową o stabilnej pozycji rynkowej

Zapraszamy do współpracy w ramach Programu Partnerskiego.