Oprogramowanie sklepu internetowego :. system InfoBiz Server

Wersja do druku Poleć znajomemu

InfoBiz Server to modułowe oprogramowanie sklepu internetowego. Pozwala na uruchomienie systemu handlu elektronicznego b2b i b2c. Doskonale sprawdza się jako klasyczny detaliczny sklep internetowy oraz jako system handlu hurtowego dla dużych sieci dystrybucyjnych.

System sklepu internetowego uruchomiony na bazie InfoBiz Server może być dostosowany do potrzeb użytkownika.

zobacz: Ile kosztuje sklep internetowy? - SZYBKA WYCENA


Posty sklep internetowy, to faktycznie jeden formularz, pozwalający na składanie zamówień na wybrane produkty. W takim wypadku, wdrożenie sklepu internetowego wygląda następująco:

Taki dobór modułów pozwala na rozpoczęcie sprzedaży przez internet przy minimalnych nakładach - koszt około 1250 złotych.

Zobacz i kup teraz: gotowy sklep internetowy

ebook co sprzedawac w interneciepobierz ebook (pdf)
Co i jak sprzedawać w internecie?


InfoBiz Server jest rozwiązaniem skalowalnym. Pozwala na uruchomienie dużego systemu handlu elektronicznego b2b i b2c. Wdrożenie dużego systemu wymaga uruchomienia większej liczby modułów:

ib.server.cms.crm.ss.gifPracochłonność uruchomienia systemu sklepu internetowego jest praktycznie taka sama, niezależnie od złożoności wdrożenia. Uruchomienie sklepu internetowego w każdym przypadku sprowadza się do uruchomienia hostingu i do zainstalowania systemu InfoBiz Server.

Modułowa budowa i możliwość parametryzowania systemu sklepu internetowego pozwala na bardzo elastyczne wdrożenie sklepu internetowego i dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Pełna funkcjonalność systemu obejmuje obszary CMS, CRM, e-commerce, marketingu i zarządzania projektami. Wdrożenie sklepu internetowego ogranicza się do instalacji oprogramowania i stworzenia projektu graficznego witryny publicznej.

Moduły funkcjonalne mogą być uruchamiane w dowolnym momencie w trakcie eksploatacji systemu.

Zobacz wszystkie moduły systemu sklepu internetowego.

do góry