Oferta pracy w Radomiu, Kielcach i Lublinie: grafik internetowy - WEBDESIGNER

Wersja do druku Poleć znajomemu

Poszukujemy grafika internetowego - webdesignera. Oferujemy pracę zleconą - umowa o dzieło.

grafik internetowy - webdesigner
praca w Lublinie, Radomiu, Kielcach - praca zdalna

Zadania

  • Opracowywanie projektów graficznych stron internetowych (zaprojektowanie layoutu witryny)
  • Wykonanie szablonu strony internetowej
  • Prace graficzne w ramach dużego przedsięwzięcia informatycznego

Oczekiwania

  • Praktyczne umiejętności obsługi programów graficznych: Adobe Photoshop lub Macromedia Fireworks / Flash
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania witryn internetowych
  • Konsekwencja w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z Internetem

Oferujemy

  • Wynagordzenie ustalone w ramach umowy o dzieło
  • Współpracę z firmą internetową o stabilnej pozycji rynkowej

Zgłoszenia

  • Listy motywacyjne, CV i portfolio projektów prosimy przesyłać na adres: >> info @ structum.pl <<
  • Adres do korespondencji: Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30/59, 20-246 Lublin, Poland

do góry