InfoBiz - SZKOLENIE TECHNICZNE

Wersja do druku Poleć znajomemu

Indywidualne szkolenie techniczne obejmuje całą funkcjonalność systemu InfoBiz Server. Szkolenie realizowane jest telefonicznie i z wykorzystaniem internetu. Termin i godzina szkolenia ustalane są indywidualnie.

Producent: Structum Sp. z o.o.
Symbol: IBSRV_004
Jednostka: godzina
godzina
1 godzina
Zobacz więcej produktów z kategorii: usługi
  • Specyfikacja
  • Kod QR

Internetowe szkolenie techniczne obejmuje:

Zakres i przebieg szkolenia jest indywidualnie dostosowany do poziomu wiedzy technicznej szkolonych osób.

Szkolenie techniczne realizowane jest w postaci telekonferencji (konsultacja telefoniczna)

InfoBiz Server może służyć jako platforma zarządzania firmą, instytucją publiczną a nawet uczelnią wyższą.

Podobnie jak oprogramowanie biurowe (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu, edytor graficzny), funkcjonalność systemu może zostać wykorzystana w bardzo różny sposób.

Na przykład - system zarządzania treścią, na który składa się moduły - CMS INFOGATE, CMS MEDIA, CMS MENU i szereg innych, pozwalają na uruchomienie witryny internetowej dla firmy, uruchomienie intranetu, a także na uruchomienie portalu miejskiego. Kolejne obszary systemu, czyli system sklepu internetowego, narzędzia marketingu internetowego, mechanizmy obsługi klientów (CRM) i system zarządzania projektami to moduły, które pozwalają na przeniesienie do internetu praktycznie całej logiki organizacyjnej.

Dzięki swojej elastyczności, InfoBiz Server pozwala na uruchomienie firmy internetowej realizującej dowolny model biznesowy.

Szkolenie techniczne z zakresu InfoBiz Server ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu korzystania z funkcji systemu i obejmuje:

  • praktyczne umiejętności edytowania stron internetowych
  • praktyczne umiejętności prowadzenia sklepu internetowego
  • skuteczne wysyłanie korespondencji seryjnej w systemie newslettera
  • budowanie witryn intranetowych
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników

W trakcie technicznego szkolenia telefonicznego, poprowadzimy Cię za rękę przez wszystkie ekrany systemu. Rekomendowana liczba godzin szkolenia zależy od zakresu wdrożenia systemu InfoBiz Server.

Kod QR produktu

do góry